OSD ZN Cynk
  • OSD ZN Cynk
  • OSD ZN Cynk

OSD ZN Cynk

ADOB POZNAŃ
384,72 zł brutto
(356,22 zł netto)
Jednostka
  • 20L
Ilość
OSD ZN Cynk to nawóz dolistny zawierający cynk (Zn), magnez i azot. Stosowany jest głównie w uprawie kukurydzy i buraka cukrowego oraz ziemniaków. Nawóz dzięki wysokiej zawartość cynku skutecznie eliminuje jego braki w roślinach uprawnych.

Do produkcji nawozu dolistnego OSD Cynk używane są jedynie surowce o najwyższej jakości dzięki temu produkt finalny cechuje najwyższa jakość, gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa. Zawarte w nawozie dolistnym OSD Cynk substancje pokarmowe mają postać chelatów co zapewnia bardzo szybkie pobieranie i transport wiązkami przewodzącymi roślin.

OSD ZN Cynk

OSD ZN Cynk to nawóz mineralny w formie chelatowanej cynku, który jest stosowany do dokarmiania roślin w celu zapobiegania i leczenia niedoborów cynku. Cynk jest ważnym mikroelementem niezbędnym dla prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin, regulując ich przemiany metaboliczne i wpływając na jakość plonów. Stosowanie nawozu OSD ZN Cynk w formie chelatowanej pozwala na lepszą przyswajalność i wykorzystanie tego pierwiastka przez rośliny.

Z mikroelementami w postaci chelatów to najlepsze wykorzystanie zawartych mikroelementów. Dzięki temu możesz obserwować szybkie i efektywne działanie nawozu pomimo niewielkiej dawki. Makroskładniki zawarte w nawozach OSD występują w postaci soli. Ze względu na duże zapotrzebowanie roślin na te elementy, jest to najbardziej korzystne rozwiązanie.

hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: