OSD ZN Cynk
  • OSD ZN Cynk
  • OSD ZN Cynk

  OSD ZN Cynk

  Adob Poznań
  382,04 zł brutto
  (353,74 zł netto)
  Jednostka
  • 20L
  Ilość
  OSD ZN Cynk to nawóz dolistny zawierający cynk (Zn), magnez i azot. Stosowany jest głównie w uprawie kukurydzy i buraka cukrowego oraz ziemniaków. Nawóz dzięki wysokiej zawartość cynku skutecznie eliminuje jego braki w roślinach uprawnych.

  Do produkcji nawozu dolistnego OSD Cynk używane są jedynie surowce o najwyższej jakości dzięki temu produkt finalny cechuje najwyższa jakość, gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa. Zawarte w nawozie dolistnym OSD Cynk substancje pokarmowe mają postać chelatów co zapewnia bardzo szybkie pobieranie i transport wiązkami przewodzącymi roślin.

  OSD ZN Cynk

  OSD ZN Cynk to nawóz mineralny w formie chelatowanej cynku, który jest stosowany do dokarmiania roślin w celu zapobiegania i leczenia niedoborów cynku. Cynk jest ważnym mikroelementem niezbędnym dla prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin, regulując ich przemiany metaboliczne i wpływając na jakość plonów. Stosowanie nawozu OSD ZN Cynk w formie chelatowanej pozwala na lepszą przyswajalność i wykorzystanie tego pierwiastka przez rośliny.

  Z mikroelementami w postaci chelatów to najlepsze wykorzystanie zawartych mikroelementów. Dzięki temu możesz obserwować szybkie i efektywne działanie nawozu pomimo niewielkiej dawki. Makroskładniki zawarte w nawozach OSD występują w postaci soli. Ze względu na duże zapotrzebowanie roślin na te elementy, jest to najbardziej korzystne rozwiązanie.

  8 innych produktów w tej samej kategorii: