Plonuran Płynny - Miedź Plus
  • Niedostępny
  • Plonuran Płynny - Miedź Plus

Plonuran Płynny - Miedź Plus

CERTIS
238,38 zł brutto
(220,72 zł netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 244,45 zł
Ilość
Niedostępny
Plonuran Płynny - Miedź Plus likwiduje niedobory miedzi w roślinach. Nawóz przeznaczony jest do stosowania na plantacjach roślin uprawnych, które są wrażliwe na niedobór miedzi np. zboża, rzepak, kukurydza, buraki, ziemniaki, okopowe, motylkowe.

Plonuran Płynny - Miedź Plus

Plonuran Płynny - Miedź Plus to nawóz dolistny, który zawiera miedź oraz dodatkowe składniki pobudzające wzrost roślin i zwiększające odporność na choroby. Stosowany jest w celu zapobiegania lub zwalczania niedoborów miedzi w roślinach oraz poprawy ich kondycji. Należy go stosować w określonych dawkach, dostosowanych do potrzeb danej rośliny i jej stadium rozwoju. Nawóz dolistny jest aplikowany bezpośrednio na liście roślin, co umożliwia szybkie wchłanianie składników odżywczych i szybką reakcję rośliny na ich dostarczenie.

Nawóz przeznaczony jest do stosowania na plantacjach roślin uprawnych, które są wrażliwe na niedobór miedzi np. zboża, rzepak, kukurydza, buraki, ziemniaki, okopowe, motylkowe. Plonuran Płynny można stosować łącznie z innymi nawozami (poza siarczanami), jednak przed zastosowaniem należy wykonać test sprawdzający (z użyciem niewielkiej ilości), czy nie zachodzą niekorzystne reakcje (np. wytrącanie osadu, kłaczenie). Stosując łącznie z roztworem saletrzano mocznikowym należy najpierw zmieszać Plonuran Płynny z wodą, w stosunku 1:3, a dopiero później dodać RSM.

8 innych produktów w tej samej kategorii: