Opryskiwacz HOBBY 7L
  • Brak w magazynie
  • Opryskiwacz HOBBY 7L

Opryskiwacz HOBBY 7L

Marolex
164,82 zł brutto
(134,00 zł netto)
Ilość
Brak w magazynie
Opryskiwacz Hobby jest nowoczesnym, uniwersalnym urządzeniem kompresyjnym o pojemności całkowitej 7 litrów.

Opryskiwacze Hobby nadają się idealnie do prac ochronnych i pielęgnacyjnych w sadach, ogrodach, na plantacjach oraz w szkółkach leśnych. Przeznaczone są do opryskiwania środkami ochrony roślin oraz płynnymi nawozami.

Wszystkie elementy opryskiwaczy wykonane zostały z materiałów o podwyższonej wytrzymałości i odporności chemicznej, co gwarantuje długą bezawaryjność urządzeń. Zastosowano pompę o specjalnej konstrukcji o wysokiej wydajności co znacznie ułatwia pracę użytkownikowi.
Opryskiwacze Hobby są nowoczesnymi, uniwersalnymi urządzeniami kompresyjnymi. Zastosowano pompę o specjalnej konstrukcji o wysokiej wydajności co znacznie ułatwia pracę użytkownikowi. Opryskiwacze Hobby i Profession oraz wszystkie ich podzespoły przechodzą wielostopniową kontrolę jakości w procesie produkcji. Urządzenia produkowane przez firmę MAROLEX z serii HOBBY i PROFESSION są obecnie uznawane w Polsce za najbardziej niezawodne opryskiwacze ogrodnicze dostępne na rynku. - lanca modułowa polipropylenowa o długości 44 cm z dyszą regulowaną MR1.5 - (1,5 mm) - zawór dozujący z możliwością blokowania pozycji - filtr wewnętrzny - zawór bezpieczeństwa - wężyk wzmacniany oplotem PCV - pasek do przenoszenia - pompa służąca też jako uchwyt do przenoszenia opryskiwacza - opakowanie - folia termokurczliwa

8 innych produktów w tej samej kategorii: