Rabbit Progress Max DEH 1781
  • Rabbit Progress Max DEH 1781

  Rabbit Progress Max DEH 1781

  De Heus
  67,66 zł brutto
  (62,65 zł netto)
  Jednostka
  • 25KG
  Ilość
  Rabbit Progress Max DEH 1781 to pasza dla królików w okresie tuczu. Pasza typu grower to klucz do zapewnienia bezpiecznego i optymalnego żywienia młodych królików, szczególnie w okresie okołoodsadzeniowym oraz podczas tuczu.

  Pasza Typu Grower Rabbit Progress Max DEH 1781 - to doskonałe Żywienie dla Królików

  Pasza typu grower Rabbit Progress Max DEH 1781 to klucz do zapewnienia bezpiecznego i optymalnego żywienia królików, szczególnie w okresie okołoodsadzeniowym oraz podczas tuczu. Ta pasza jest przeznaczona do stosowania od odsadzenia lub na 7-10 dni przed odsadzeniem, aż do około 65. dnia tuczu lub do końca tuczu, z uwzględnieniem okresu karencji. To idealne rozwiązanie, które zapewnia nie tylko bezpieczeństwo żywienia, ale także optymalne przyrosty przez cały cykl rozwoju królików.

  Zbilansowane białko, włókno i energia

  Pasza typu grower Rabbit Progress Max DEH 1781 została starannie zbilansowana pod względem zawartości białka, włókna i energii. Dzięki temu zapewnia równomierne i zdrowe przyrosty przez cały okres tuczu. Odpowiednia struktura granulatu sprawia, że jest łatwo przyswajalna przez króliki, co przekłada się na ich kondycję i wydajność.

  Skuteczna ochrona przed kokcydiozą

  Warto również zaznaczyć, że ta pasza zawiera kokcydiostatyk, który skutecznie chroni stado królików przed kokcydiozą. To ważne zabezpieczenie zdrowia zwierząt i utrzymania ich wysokiej odporności na tę chorobę.

  Bezpieczne żywienie i optymalne przyrosty

  Bezpieczeństwo żywienia jest priorytetem, zwłaszcza w okresie okołoodsadzeniowym i tuczu. Pasza typu grower Rabbit Progress Max DEH 1781 gwarantuje bezpieczeństwo oraz optymalne przyrosty, co przekłada się na wysoką wydajność hodowli królików.

  Zadbaj o zdrowie i rozwój swoich królików, wybierając naszą Paszę Typu Grower Rabbit Progress Max DEH 1781. To rozwiązanie, które pozwala utrzymać wysoki poziom zdrowia i wydajności stada, jednocześnie zapewniając im odpowiednie żywienie i ochronę przed chorobami.

  1 inny produkt w tej samej kategorii: