ECO Fly Stick Pułapka na Muchy
  • -20%
  • Niedostępny
  • ECO Fly Stick Pułapka na Muchy

ECO Fly Stick Pułapka na Muchy

VACO
Zniżka 20%
6,88 zł
5,50 zł brutto
5,59 zł
(4,47 zł netto)
Ilość
Niedostępny
ECO Fly Stick Pułapka na Muchy w postaci żółtej tuby pokrytej specjalną formułą niewysychającego kleju, zapewnia skuteczność w eliminowaniu owadów w miejscach przygotowywania i przechowywania żywności.

Żółta tuba zakończona jest z obu stron specjalnym kubeczkiem, który po powieszeniu pułapki można napełnić sokiem lub miodem dla lepszego efektu wabienia.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

ECO Fly Stick Pułapka na Muchy

Nowoczesna pułapka na muchy ECO Fly Stick zapewnia najwyższą skuteczność w odławianiu owadów w pomieszczeniach mieszkalnych i innych miejscach użyteczności publicznej. Najważniejsze zalety produktu: - innowacyjne rozwiązanie, - estetyczny wygląd, - wysoka skuteczność, - działanie na różne gatunki owadów latających, - nowoczesna formuła, - możliwość postawienia lub zawieszenia pułapki. Produkt wrażliwy na światło, temperaturę i wilgotność powietrza, zwłaszcza podczas stosowania na zewnątrz. Przy braku skuteczności przez 2-3 dni od umieszczenia, lep umocować w innej lokalizacji. Zużyte lepy traktować jako odpad komunalny.

8 innych produktów w tej samej kategorii: