Starane trawniki
  • -20%
  • Starane trawniki

Starane trawniki

Zniżka 20%
56,03 zł
44,82 zł brutto
51,88 zł
(41,50 zł netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 43,49 zł
Jednostka
  • 100ML
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
Starane trawniki służy do zwalczania chwastów dwuliściennych na trawnikach i innych terenach zielonych.
Środek chwastobójczy w płynie w postaci emulsji olejowej w wodzie.Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Starane trawniki

Środek chwastobójczy w płynie w postaci emulsji olejowej w wodzie. Sporządza się poprzez uzyskanie emulsji wodnej, którą stosuje się nalistnie i dzięki temu zwalcza chwasty dwuliścienne, które porastają trawniki, boiska sportowe czy pola do golfa, jak inne tereny. Sporządzony na bazie środka i wody oprysk stosuje się w opryskiwaczach ręcznych, jak i większych, służących do prac polowych.

Wśród chwastów wrażliwych na środek są takie rośliny, jak: babka zwyczajna i lancetowata, przytulia czepna, szczaw tępo listny, koniczyna biała, gwiazdnica i stokrotka pospolita, mniszek pospolity, niezapominajka polna oraz maruna bezwonna.

hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

3 innych produktów w tej samej kategorii: