Revus 250 SC Sumin
  • Brak w magazynie
  • Revus 250 SC Sumin
  • Revus 250 SC Sumin

Revus 250 SC Sumin

37,63 zł brutto
(34,84 zł netto)
Ilość
Brak w magazynie
Środek grzybobójczy, wysoce selektywny koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, o działaniu wgłębnym i kontaktowym, do stosowania głównie zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie ziemniaka przed zarazą ziemniaka oraz pomidorów gruntowych przed chorobami grzybowymi.

Jego substancja aktywna mandipropamid ma działanie kontaktowe oraz wgłębne (rozprowadzana jest w roślinie translaminarnie), zapewniając tym samym skuteczną ochronę intensywnie rosnących liści.

Ponadto, dzięki szybkiemu łączeniu z warstwą woskową preparat sprawdza się w trudnych warunkach, kiedy to częste opady utrudniają wykonywanie zabiegów. Revus 250 SC przeznaczony jest do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Fungicyd w postaci zawiesiny do stosowania zapobiegawczo i interwencyjnie przed zarazą ziemniaka i mączniakiem rzekomym.

8 innych produktów w tej samej kategorii: