Trawa Granum Boiskowa
  • Brak w magazynie
  • Trawa Granum Boiskowa
  • Trawa Granum Boiskowa

Trawa Granum Boiskowa

Granum
29,70 zł brutto
(27,50 zł netto)
Ilość
Brak w magazynie
Mieszanka gazonowa o jednym z najlepszych jakościowo składów. Bardzo duża zawartość szlachetnych odmian wiechliny łąkowej idealnie nadaje się na profesjonalnie użytkowane boiska sportowe, jak również przydomowe trawniki, które są intensywnie użytkowane najczęściej przez dzieci.

Ze względu na ograniczoną ilość nasion do siewu, zachęcamy do wcześniejszego zakupu i rezerwacji towaru pod numerem telefonu +48 728 516 323. Informujemy również, że przesyłka nasion zostanie wysłana i doręczona przed planowanym terminem siewu.
Klasyczna mieszanka traw przeznaczona do zakładania muraw i trawników intensywnie użytkowanych. Dzięki wysokiej odporności na deptanie oraz ugniatanie, polecana jest głównie na obsiew boisk, terenów sportowych, placów zabaw lub trawników narażonych na uszkodzenia mechaniczne. Życica trwała wpływa na szybką regeneracje murawy. Zastosowana w mieszance BOISKOWEJ wiechlina, silnie krzewiąc się wraz z pozostałymi składnikami, tworzy wytrzymałą, gęstą, ciemnozieloną darń. Wymagania glebowe i wilgotnościowe zastosowanych traw są nieco większe od przeciętnych. Starannie dobrane składniki mieszanki pozwalają na zachowanie wysokich walorów estetycznych i użytkowych. Powstała murawa boiska wymaga starannej pielęgnacji.

2 innych produktów w tej samej kategorii: