Zaprawa Bariton Super 97.5 FS
  • Niedostępny
  • Zaprawa Bariton Super 97.5 FS

Zaprawa Bariton Super 97.5 FS

3 555,98 zł brutto
(3 292,57 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Zaprawa Bariton Super 97.5 FS to zaprawa nasienna - fungicyd w formie płynnego koncentratu zawiesinowego do zaprawiania. Środek o działaniu powierzchniowym i układowym.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Zaprawa Bariton Super 97.5 FS

Zaprawa nasienna Substancja aktywna: fludioksonil 37,5g/l, protiokonazol 50g/l, tebukonazol 10g/l Stosowanie: Środek służy do zaprawiania ziarna siewnego, zapobiega chorobom liści do końca fazy krzewienia. ZAPRAWA NASIENNA - FUNGICYD w formie płynnego koncentratu zawiesinowego do zaprawiania. Środek o działaniu powierzchniowym i układowym. Zawartość substancji czynnych: fludioksonil (związek z grupy fenylopiroli) - 37,5 g/l (3,41%) protiokonazol (związek z grupy triazoli) - 50 g/l (4,55%) tebukonazol (związek z grupy triazoli) - 10 g/l (0,91%) Opis działania: ZAPRAWA NASIENNA - FUNGICYD w formie płynnego koncentratu zawiesinowego do zaprawiania (FS). Środek o działaniu powierzchniowym i układowym. Środek zawiera substancje czynne: fludioksonil (związek fenylopirolowy – z grupy inhibitorów transdukcji sygnału, grupa FRAC 12) oraz protiokonazol i tebukonazol – związki triazolowe, z grupy inhibitorów biosyntezy steroli – inhibitorów demetylacji, SBI-DMI, grupa FRAC 3).
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

12 innych produktów w tej samej kategorii: