Zaprawa Maxim 025 FS
  • Zaprawa Maxim 025 FS
  • Zaprawa Maxim 025 FS
  • Zaprawa Maxim 025 FS
  • Zaprawa Maxim 025 FS

  Zaprawa Maxim 025 FS

  Syngenta
  112,04 zł brutto
  (103,74 zł netto)
  Jednostka
  • 1L
  • 5L
  • 20L
  Ilość
  Zaprawa Maxim 025 FS to wyjątkowa zaprawa do produkcji wysokiej klasy materiału siewnego pszenicy, jęczmienia, pszenżyta i żyta o szerokim spektrum zwalczanych chorób. Substancja czynna preparatu, fludioksonil, jest pochodną naturalnego antybiotyku. Gwarantuje ona wyjątkową skuteczność zwalczania chorób przy całkowitym bezpieczeństwie dla rośliny uprawnej.

  Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

  Zaprawa Maxim 025 FS

  Maxim idealnie pokrywa powierzchnię ziarna. Jednocześnie przemieszcza się wraz z rosnącym koleoptylem zabezpieczając siewki przed grzybami znajdującymi się w glebie. Maxim długotrwale zabezpiecza ziarniak przed infekcją. Maxim skutecznie chroni przed chorobami odglebowymi i przenoszonymi z ziarnem. Zapewnia szybkie, równomierne wschody roślin i dobre przezimowanie, będące podstawą wysokich plonów. Maxim 025 FS ma szeroką rejestrację pozwalającą na zaprawienie nie tylko zbóż, ale i nasion: grochu, fasoli, bobiku, łubinu, peluszki, soczewicy, ciecierzycy, soi i słonecznika przed chorobami grzybowymi. To od dawna oczekiwany przez rolników przełom w ochronie fungicydowej dla upraw bobowatych.

  8 innych produktów w tej samej kategorii: