Zaprawa Rancona 15 ME
  • Niedostępny
  • Zaprawa Rancona 15 ME
  • Zaprawa Rancona 15 ME

Zaprawa Rancona 15 ME

UPL
22,35 zł brutto
(20,69 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Zaprawa Rancona 15 ME jest fungicydem w formie mikroemulsji o działaniu układowym i powierzchniowym, przeznaczonym do zaprawiania ziarna zbóż w zaprawiarkach przystosowanych do zapraw ciekłych i zawiesinowych.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Zaprawa Rancona 15 ME

Środek grzybobójczy w formie mikroemulsji o działaniu układowym i powierzchniowym, przeznaczonym do zaprawiania ziarna zbóż w zaprawiarkach przystosowanych do zapraw ciekłych i zawiesinowych.

Zalety:

Rancona – nowa generacja zapraw nasiennych – formulacja mikroemulsji ME -dokładne i jednolite pokrycie nasion na nieosiąganym wcześniej poziomie -niska dawka (niski koszt) stosowania -brak wytrąca osadów i rozwarstwiania się -brak ograniczania siły i energii kiełkowania -działanie systemiczne i kontaktowe -nowa na polskim rynku substancja aktywna – IPKONAZOL -bardzo niskie ryzyko powstania odporności na Ipkonazol Pszenica ozima śnieć cuchnąca pszenicy, śnieć gładka pszenicy, zgorzel siewek Maksymalna / zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 100 ml/100 kg ziarna z dodatkiem 500 ml wody. Pszenica jara śnieć cuchnąca pszenicy Maksymalna / zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 100 ml/100 kg ziarna z dodatkiem 500 ml wody. Jęczmień jary, jęczmień ozimy głownia pyląca jęczmienia, pasiastość liści jęczmienia, zgorzel siewek Maksymalna/zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 133 ml/100 kg ziarna z dodatkiem 467 ml wody.
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

11 innych produktów w tej samej kategorii: