Siarczan amonu AS21 Macro
  • Siarczan amonu AS21 Macro

  Siarczan amonu AS21 Macro

  Z.A. Tarnów
  642,60 zł brutto
  (595,00 zł netto)
  Jednostka
  • 500KG
  Ilość
  Siarczan amonu AS21 Macro 21-0-0+24S do stosowania pod wszystkie rośliny uprawne: zboża ozime i jare, rośliny przemysłowe i okopowe, na użytkach zielonych oraz w uprawie warzyw i sadownictwie.

  Siarczan amonu AS21 macro to nawóz do zastosowania przedsiewnego i pogłównego. Jako nawóz wiosenny może być stosowany pod wszystkie rośliny uprawne: zboża ozime i jare, rośliny przemysłowe i okopowe, na użytkach zielonych oraz w uprawie warzyw i sadownictwie. Szczególnie polecany do wczesnowiosennego nawożenia roślin krzyżowych (rzepak, rzepik, gorczyca, kapusty, kalafior, kalarepa), roślin strączkowych, ziemniaka, cebuli, pora, czosnku i chrzanu.

  Siarczan amonu AS21 Macro 21-0-0+24S

  Siarczan amonu AS21 Macro to nawóz azotowy, który zawiera 21% azotu i 24% siarki. Azot jest niezbędny dla roślin w celu ich wzrostu i rozwoju, podczas gdy siarka pomaga w syntezie białek i enzymów. Nawóz ten jest dobrze rozpuszczalny w wodzie i może być stosowany w różnych kulturach, takich jak zboża, rośliny strączkowe, rośliny warzywne, drzewa owocowe, winorośle i inne.

  AS 21 macro zaleca się stosować w pierwszej kolejności przedsiewnie lub przed zabiegami uprawowymi, by wymieszać go z glebą lub pogłównie przed spodziewanym deszczem.

  5 innych produktów w tej samej kategorii: