bi clean home
  • bi clean home

  bi clean home

  Agrarius
  278,23 zł brutto
  (226,20 zł netto)
  Jednostka
  • 1KG
  Ilość
  bi clean home to preparat mikrobiologiczny oparty na specjalnie dobranych mikroorganizmach niepatogennych, odpornych na działanie kwasu moczowego i związków chemicznych powstających w odchodach.

  Stosowany jako dodatek do ścieków z gospodarstw domowych zmniejsza ich mocny zapach oraz tworzenie się amoniaku i siarkowodoru w szambach i toaletach.

  bi clean home

  Zawarte w preparacie mikroorganizmy zastosowane do szamba powodują zmniejszenie nasycenia nieprzyjemnych zapachów wokół niego. Wpływają bezpośrednio na przemiany odchodów i ścieków. Preparat stosowany regularnie eliminuje ponadto lepki osad denny, zmniejsza objętość ścieków i zwiększa żywotność instalacji sanitarnej. bi clean home zapobiega osadom dlatego korzystnie wpływa na częstotliwość opróżniania zbiorników na ścieki oraz przyczynia się do ochrony środowiska.

  Regularne stosowanie bakterii do szamba bi clean home zapewnia likwidację nieprzyjemnego zapachu szamba oraz przyspiesza jego rozkład w przydomowych oczyszczalniach ścieków. Rozpuścić 20 g preparatu w 10 l ciepłej niechlorowanej wody. Pozostawić w temperaturze pokojowej przez 20 minut, wymieszać.

  8 innych produktów w tej samej kategorii: