Holist PK 15-30
  • Holist PK 15-30

Holist PK 15-30

1 852,20 zł brutto
(1 715,00 zł netto)
Jednostka
  • 500KG
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
Holist agro PK 15-30 jest nawozem kompleksowym o wysokiej koncentracji potasu, polecanym do zastosowania przedsiewnego pod: kukurydzę, rzepak ozimy, buraki cukrowe, zboża ozime i jare, ziemniaki, rośliny bobowate, użytki zielone, a także rośliny warzywnicze i sadownicze.

Holist PK 15-30, nawóz PK z wapniem i siarką

Nawóz PK z wapniem i siarką. Holist PK 15-30 należy stosować w uprawach takich jak: rzepak ozimy i jary, buraki, ziemniaki, kukurydzę, rośliny strączkowe, słonecznik. Holist PK 15-30 to nawóz mineralny zawierający dwa podstawowe składniki odżywcze, fosfor (P) i potas (K). Holist PK 15-30 jest produkowany przez firmę Anwil S.A. i jest stosowany w rolnictwie, ogrodnictwie i sadownictwie.

Nawóz ten zawiera 15% fosforu (P2O5) oraz 30% potasu (K2O). Fosfor jest niezbędny dla prawidłowego rozwoju korzeni roślin, wzrostu pędów i kwitnienia, a także do dojrzewania owoców i nasion. Potas jest niezbędny dla regulacji procesów metabolicznych w roślinie i wpływa na jakość i ilość plonów.

Holist PK 15-30 jest stosowany w celu uzupełnienia niedoborów fosforu i potasu w glebie, co poprawia jakość i ilość plonów. Dawkowanie nawozu zależy od wymagań roślin i od poziomu składników odżywczych w glebie, a także od rodzaju uprawy. Może być stosowany samodzielnie lub w połączeniu z innymi nawozami, w zależności od potrzeb.

hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com