Amistar Gold Max
  • Amistar Gold Max
  • Amistar Gold Max
  • Amistar Gold Max

Amistar Gold Max

SYNGENTA
177,53 zł brutto
(164,38 zł netto)
Jednostka
  • 5L
  • 1L
  • 20L
Ilość
Amistar Gold Max to fungicyd, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą (SC), o działaniu wgłębnym i układowym, do stosowania głównie zapobiegawczego, a także interwencyjnego.

Do stosowania w uprawach buraka cukrowego, buraka pastewnego, gorczycy białej, gorczycy czarnej, gorczycy sarepskiej, konopik siewnych uprawianych na włókno, lnu uprawianego na olej, włókno i nasiona, lnianki siewnej jarej, lnianki siewnej ozimej, maku, rzepak jarego i ozimego, rzepiku ozimego, słonecznika, soi.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Amistar Gold Max

Fungicyd, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą SC, o działaniu wgłębnym i układowym, do stosowania głównie zapobiegawczego, a także interwencyjnego. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych. Środek grzybobójczy, substancja aktywna: azoksystrobina 125g/l, difenokonazol 125g/l.

Sposób działania fungicydu Amistar Gold Max:

Fungicyd koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą SC, o działaniu wgłębnym i układowym.

Sporządznaie cieczy użytkowej Amistar Gold Max:

Przed przystąpieniem do sporządzania cieczy użytkowej dokładnie ustalić potrzebną jej ilość. Zawartością opakowania przed użyciem wstrząsnąć. Odmierzoną ilość środka wlać do zbiornika opryskiwacza napełnionego częściowo wodą (z włączonym mieszadłem) i uzupełnić wodą do potrzebnej ilości. Opryskiwać z włączonym mieszadłem. Po wlaniu środka do zbiornika opryskiwacza niewyposażonego w mieszadło hydrauliczne, ciecz w zbiorniku mechanicznie wymieszać. Opróżnione opakowania przepłukać trzykrotnie wodą, a popłuczyny wlać do zbiornika opryskiwacza z cieczą użytkową. W przypadku przerw w opryskiwaniu, przed ponownym przystąpieniem do pracy należydokładnie wymieszać ciecz użytkową w zbiorniku opryskiwacza.

hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: