Praktis
  • Praktis
  • Praktis

Praktis

SHARDA INDIA
251,78 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 244,64 zł
Jednostka
  • 5L
  • 1L
  • 10L
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
Praktis to fungicyd w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodanej (EC) o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego oraz wyniszczającego. Środek zawiera substancję czynną protiokonazol należącą do gruppy FRAC 3.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Praktis

Fungicyd w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej (EC) o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego oraz wyniszczającego. Zawartość substancji czynnej: protiokonazol (substancja z grupy triazoli) - 250 g/l (25%). Praktisprzeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych.

Zastosowanie w uprawach:


- Pszenica ozima
- Rzepak ozimy
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: