Effendi 500 SC
  • Effendi 500 SC
  • Effendi 500 SC

  Effendi 500 SC

  492,37 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 478,41 zł
  Jednostka
  • 5L
  • 20L
  Ilość
  Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
  Effendi 500 SC to herbicyd selektywny o działaniu układowym, stosowany doglebowo lub nalistnie, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą (SC). Zgodnie z klasyfikacją HRAC substancja czynna metazachlor zaliczana jest do grupy K3.

  Środek zawiera substancje czynną zaliczaną do inhibitorów biosyntezy kwasów tłuszczowych o długich łańcuchach. Pobierany jest przez korzenie i hypokotyl, hamuje kiełkowanie chwastów.

  Efektem działania środka jest brak chwastów na polu lub silnie ograniczony wzrost i rozwój siewek co prowadzi do stopniowego ich zamierania. Najlepszy efekt zwalczania chwastów uzyskuje się stosując środek przed wschodami chwastów oraz po wschodach do fazy pierwszej pary liści.

  Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

  < Effendi 500 SC

  Stosowanie środka Effendi 500 SC w mieszaninie ze środkiem Chlomazon 360 CS lub Hadar 360 CS lub Marqis 360 CS.

  Chwasty wrażliwe: bodziszek drobny, gwiazdnica pospolita, maruna nadmorska, przytulia czepna, tasznik pospolity.

  Chwasty średniowrażliwe: fiołek polny.

  Stosowanie środka Effendi 500 SC pojedynczo:

  Chwasty wrażliwe: bodziszek drobny, gwiazdnica pospolita, maruna nadmorska.

  Chwasty średniowrażliwe: przytulia czepna, samosiewy zbóż, tasznik pospolity.

  Chwasty odporne: fiołek polny.
  hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

  16 innych produktów w tej samej kategorii: