Flash 500 SC
  • Flash 500 SC
  • Flash 500 SC

Flash 500 SC

SHARDA INDIA
711,91 zł brutto
(659,18 zł netto)
Jednostka
  • 5L
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
Flash 500 SC to herbicyd selektywny o działaniu kontaktowym, stosowany nalistnie, koncentrat w formie stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą (SC). Zgodnie z klasyfikacją HRAC substancja czynna diflufenikan zaliczana jest do grupy F1.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Flash 500 SC

Środek zawiera substancją czynną zaliczaną do inhibitorów biosyntezy karotenoidów w komórkach chwastów. Brak tych struktur powoduje zbielenie tkanek liści i rozpad komórek, co szczególnie jest widoczne w przypadku nowych tkanek. Środek pobierany jest głównie przez liścienie i łodyżki kiełkujących chwastów. Środek po zastosowaniu pozostaje przez dłuższy czas na powierzchni gleby wytwarzając cienką warstwę, która działa kontaktowo na wschodzące młode, aktywnie rosnące chwasty. Największy efekt chwastobójczy uzyskuje się stosując środek we wczesnych fazach rozwojowych chwastów, to jest w czasie kiełkowania lub krótko po ich wschodach, w fazie siewek. Diflufenikan zapewnia ochronę do 8 tygodni po zastosowaniu.

Chwasty wrażliwe: Gwiazdnica pospolita.

Chwasty średniowrażliwe: Przytulia czepna.

Chwasty średnioodporne: Miotła zbożowa.

hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: