Targa Max 10 EC
  • Targa Max 10 EC
  • Targa Max 10 EC

  Targa Max 10 EC

  363,87 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 93,75 zł
  Jednostka
  • 5L
  Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie
  Targa Max 10 EC jest herbicydem w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do zwalczania chwastów rocznych i wieloletnich jednoliściennych (po ich wschodach) w roślinach rolniczych i warzywnych.

  Środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników profesjonalnych.

  Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

  Targa Max 10 EC

  Środek wykazuje działanie układowe. Pobierany jest bardzo szybko przez liście a następnie przemieszczany do korzeni i rozłogów chwastów, powodując zahamowanie wzrostu i rozwoju chwastów. Działanie środka na chwasty objawia się żółknięciem, a następnie zasychaniem najmłodszych liści i widoczne jest po upływie około 7 dni od opryskiwania. Pełny efekt jest widoczny po około 2-3 tygodniach, w zależności od przebiegu pogody. Chłodna pogoda i susza opóźniają działanie środka, ale nie obniżają jego skuteczności. Opady deszczu występujące w 3 godziny po zabiegu nie mają wpływu na działanie środka. Środek Targa 10 EC stosuje się nalistnie po wzejściu chwastów. Chwasty jednoroczne są najbardziej wrażliwe na działanie środka od fazy 2 liści do początku krzewienia, perz właściwy w fazie 4-6 liści.

  Chwasty wrażliwe:
  a) w dawce 0,35 - 0,4 l/ha - samosiewy zbóż zwalczane w przypadku stosowania środka na jesieni. Środek stosować od fazy 2 liści do pełni fazy krzewienia chwastu, niższą dawkę stosować do początku fazy krzewienia.

  b) w dawce 0,4 - 0,5 l/ha - samosiewy zbóż zwalczane w przypadku stosowania środka na wiosnę, chwastnica jednostronna, owies głuchy, włośnica sina. Środek stosować od fazy 2 liści do pełni fazy krzewienia chwastu, niższą dawkę stosować do początku fazy krzewienia.

  c) w dawce 1-1,5 l/ha - perz właściwy.
  Środek stosować od fazy 2 do 6 liści właściwych perzu (gdy perz osiąga wysokość ok. 20cm).

  Chwasty odporne: rośliny dwuliścienne.

  Pliki do pobrania

  hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

  16 innych produktów w tej samej kategorii: