Basfoliar 2.0 36 Extra
  • Basfoliar 2.0 36 Extra
  • Basfoliar 2.0 36 Extra

  Basfoliar 2.0 36 Extra

  ADOB POZNAŃ
  293,79 zł brutto
  (272,03 zł netto)
  Jednostka
  • 20L
  • 1000L
  Ilość
  Basfoliar 2.0 36 Extra to nawóz dolistny mocno skoncentrowany do stosowania na wszystkie rośliny uprawne w każdej fazie rozwojowej. Bardzo dobrze mieszalny z innymi pestycydami. Nawóz dolistny Basfoliar 36 Extra to wieloskładnikowy, płynny nawóz przeznaczony do nawożenia dolistnego upraw rolniczych, warzywniczych i sadowniczych. Nawóz charakteryzuje się dużą zawartością azotu (N), magnezu (Mg) oraz manganu (Mn), zawiera także w składzie bor (B), cynk (Zn), miedź (Cu), molibden (Mo) i żelazo (Fe).

  Basfoliar 2.0 36 Extra

  Basfoliar 2.0 36 Extra to nawóz dolistny w formie płynnej, który zawiera 36% azotu (N) i jest przeznaczony do stosowania na różnego rodzaju roślinach uprawnych. Jest to nawóz o szybkim działaniu, który łatwo się wchłania i pomaga w poprawie wydajności i jakości plonów. Ponadto Basfoliar 2.0 36 Extra zawiera dodatki, takie jak aminokwasy i mikroelementy, które wpływają na rozwój roślin i poprawę ich kondycji.

  Mikroelementy w nawozie (poza borem i molibdenem) są schelatowane nowoczesnym, biodegradowalnym czynnikiem chelatującym IDHA, dzięki czemu są łatwo i szybko dostępne dla roślin. Innowacyjna technologia poprawia przyswajalność składników pokarmowych przez rośliny i zwiększa efektywność działania nawozu. Basfoliar 36 Extra wpływa kompleksowo na wzrost i rozwój roślin, poprawia wigor, kondycję oraz zdrowotność roślin, skutecznie przeciwdziała występowaniu niedoborów składników pokarmowych, szczególnie w okresie niesprzyjających warunków atmosferycznych, takich jak chłody, nadmierne opady czy okresowe susze.

  8 innych produktów w tej samej kategorii: