Basfoliar 2.0 36 Extra
  • -10%
  • Basfoliar 2.0 36 Extra

Basfoliar 2.0 36 Extra

15 715,85 zł
14 144,27 zł - 10%
Opakowanie
  • 1000L
Ilość
Środek Basfoliar 36 Extra to nawóz dolistny mocno skoncentrowany do stosowania na wszystkie rośliny uprawne w każdej fazie rozwojowej. Bardzo dobrze mieszalny z innymi pestycydami. Nawóz dolistny Basfoliar 36 Extra to wieloskładnikowy, płynny nawóz przeznaczony do nawożenia dolistnego upraw rolniczych, warzywniczych i sadowniczych. Nawóz charakteryzuje się dużą zawartością azotu (N), magnezu (Mg) oraz manganu (Mn), zawiera także w składzie bor (B), cynk (Zn), miedź (Cu), molibden (Mo) i żelazo (Fe).
Mikroelementy w nawozie (poza borem i molibdenem) są schelatowane nowoczesnym, biodegradowalnym czynnikiem chelatującym IDHA, dzięki czemu są łatwo i szybko dostępne dla roślin. Innowacyjna technologia poprawia przyswajalność składników pokarmowych przez rośliny i zwiększa efektywność działania nawozu.

Basfoliar 36 Extra wpływa kompleksowo na wzrost i rozwój roślin, poprawia wigor, kondycję oraz zdrowotność roślin, skutecznie przeciwdziała występowaniu niedoborów składników pokarmowych, szczególnie w okresie niesprzyjających warunków atmosferycznych, takich jak chłody, nadmierne opady czy okresowe susze.

16 innych produktów w tej samej kategorii: