Ekolist Mono Bor
  • Ekolist Mono Bor

Ekolist Mono Bor

EKOPLON
305,78 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 349,54 zł
Jednostka
  • 20L
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
Ekolist Mono Bor Koncentrat nawozowy z wysoką zawartością boru zalecany do stosowania w rzepaku, kukurydzy, ziemniaku, uprawach sadowniczych i warzywnych.

Bor jest mikroskładnikiem potrzebnym do stymulacji najważniejszych procesów zachodzących w roślinie. Jego niedobór powoduje karłowatość korzeni, niskiej jakości bulwy czy niską oleistość roślin. Jest niezbędny w zrównoważonym odżywianiu roślin, wpływa na lepszą przyswajalność i wykorzystanie składników organicznych. Preparat uzupełnia niedobór tego pierwiastka, dzięki czemu plony są wysokiej jakości o doskonałych parametrach.

Ekolist Mono Bor

Koncentrat nawozowy z wysoką zawartością boru zalecany do stosowania w rzepaku, kukurydzy, ziemniaku, uprawach sadowniczych i warzywnych. Zalecenia: termin stosowania od 4 liści do zielonego pąka (rzepak), od 4 liści do zakrycia międzyrzędzi (burak), 8 -10 liści w kukurydzy. Zalecenia: Termin stosowania od 4 liści do zielonego pąka (rzepak), od 4 liści do zakrycia międzyrzędzi (burak), 8-10 liści w kukurydzy. Dawkowanie: 1-2 l/ha.
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: