Nitrospeed 39
  • Promocja!
  • Nitrospeed 39

Nitrospeed 39

Ekoplon
204,82 zł brutto
(189,65 zł netto)
Jednostka
  • 20L
Ilość
Nitrospeed 39 jest szczególnie polecany do stosowania w okresach zwiększonego zapotrzebowania na azot oraz wtedy kiedy aplikacja doglebowa może nie przynieść oczekiwanych rezultatów (susza). Składniki dodatkowe nawozu poprawiają efektywność ekonomiczną stosowania nawożenia azotowego w ogóle i zmniejszają straty składnika.

Formuła Brilliance dzięki zmniejszeniu napięcia powierzchniowego cieczy roboczej i zwiększeniu przyczepności dodatkowo zwiększa efektywność nawożenia i zabiegów współtowarzyszących.

Nitrospeed 39

Nitrospeed 39 to nawóz azotowy o wysokiej zawartości azotu (39% N) w postaci saletry amonowej. Jest to szybko działający nawóz, który pozwala na szybkie zasilanie roślin w azot, co sprzyja ich szybkiemu wzrostowi i rozwojowi. Jest stosowany zarówno w uprawie roślin polowych, sadowniczej, jak i warzywniczej, a jego dawkowanie zależy od potrzeb roślin, fazy ich wzrostu oraz warunków uprawy.

Uniwersalny nawóz azotowy z magnezem i mikroelementami odpowiedzialnymi za przemiany azotu w roślinie. Nawóz polecany do stosowania w okresach dużego zapotrzebowania na azot (wczesne fazy rozwojowe) oraz w okresach utrudnionego pobierania z gleby wskutek deficytu wody (późne fazy rozwojowe).

Dawkowanie Nitrospeed 39:

  • 5-10 l/ha.

8 innych produktów w tej samej kategorii: