Phylen
  • -13%
  • Phylen

Phylen

NaturalCrop
Zniżka 13%
606,66 zł
527,79 zł brutto
561,72 zł
(488,70 zł netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 592,30 zł
Jednostka
  • 20L
Ilość
Phylen to płynny organiczno-mineralny nawóz z azotem o spowolnionym uwalnianiu oraz glicyną-betainą, wzbogacony w siarkę i magnez. Azot w produkcie występuje w trzech różnych formach (organicznej, mocznikowej i mocznikowo-formaldehydowej), które działają synergistycznie.

Dzięki temu azot cechuje się długotrwałym uwalnianiem i wysokim wykorzystaniem oraz ulega znacznie mniejszym stratom powodowanym wymywaniem lub gazyfikacją. Odżywia rośliny przez okres nawet 45 dni zapewniając im optymalny stan odżywienia.

Phylen

Obecność glicyny betainy zwiększa odporność roślin na stresy abiotyczne, takie jak wysoka temperatura i susza. Phylen może być stosowany również w dużych dawkach, bez ryzyka uszkodzeń liści. Nawóz dolistny Phylen stosuje się przez rozpylenie na liście roślin, co umożliwia szybkie wchłanianie składników odżywczych przez rośliny i poprawia ich kondycję oraz plonowanie.

Spełnia wtedy podwójne działanie Phylen:

  • poprawia wzrost wegetatywny, nawet w przypadku upraw o wysokich wymaganiach w stosunku do azotu (pszenica, kukurydza, rzepak),
  • zapobiega zatrzymaniu wzrostu z powodu stresu środowiskowego.

8 innych produktów w tej samej kategorii: