Terra-Sorb Complex
  • Terra-Sorb Complex
  • Terra-Sorb Complex
  • Terra-Sorb Complex

Terra-Sorb Complex

70,86 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 72,90 zł
Jednostka
  • 5L
  • 1L
  • 20L
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
Terra-Sorb Complex to dolistny stymulator wzrostu, który dzięki swojej uniwersalnej formule wspomaga rozwój roślin na każdym etapie. Użyty na początku sezonu wegetacji lub tuż po sadzeniu przyspiesza metabolizm roślin i przyczynia się do lepszego wzrostu masy wegetatywnej. Dzięki temu rośliny są lepiej przygotowane do okresu kwitnienia i zawiązywania owoców.

Terra-Sorb Complex

Niezależnie od warunków stresowych, wspomaga wzrost i plonowanie roślin. Dostarcza roślinom aminokwasów i mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Dzięki Terra-Sorb Complex wzrasta zawartość chlorofilu, a to przekłada się na szybszy i intensywniej przebiegający proces fotosyntezy.

W efekcie roślina ma więcej energii i wigoru, rośnie szybciej, poprawia się zawiązywanie owoców, których w ostateczności jest więcej i są lepsze jakościowo. Zastosowany w trakcie intensywnego wzrostu masy liściowej, kwitnienia i owocowania przełoży się na ilość, wielkość i jakość owoców, a w efekcie na wyższe zbiory. Szczególnie polecany w walce ze skutkami stresów oraz jako preparat podnoszący skuteczność innych środków ochrony roślin. Jego skuteczność została potwierdzona zarówno licznymi badaniami, jak i opiniami użytkowników.
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: