Terra-Sorb Complex
  • Terra-Sorb Complex
  • Terra-Sorb Complex
  • Terra-Sorb Complex

  Terra-Sorb Complex

  86,49 zł brutto
  (80,08 zł netto)
  Jednostka
  • 1L
  • 5L
  • 20L
  Ilość
  Terra-Sorb Complex to dolistny stymulator wzrostu, który dzięki swojej uniwersalnej formule wspomaga rozwój roślin na każdym etapie. Użyty na początku sezonu wegetacji lub tuż po sadzeniu przyspiesza metabolizm roślin i przyczynia się do lepszego wzrostu masy wegetatywnej. Dzięki temu rośliny są lepiej przygotowane do okresu kwitnienia i zawiązywania owoców.

  Terra-Sorb Complex

  Terra-Sorb Complex to specjalistyczny nawóz dolistny, który zawiera mikroelementy, w tym miedź, żelazo, mangan, cynk, bor i molibden. Został opracowany z myślą o poprawie jakości plonów poprzez dostarczanie roślinom niezbędnych składników odżywczych, które nie zawsze są łatwo dostępne w glebie. Terra-Sorb Complex może być stosowany w uprawach warzywnych, sadowniczych, winnicach, kwiatowych i zielonych, a także w uprawach leśnych i w uprawie roślin ozdobnych.

  Niezależnie od warunków stresowych, wspomaga wzrost i plonowanie roślin. Dostarcza roślinom aminokwasów i mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Dzięki Terra-Sorb Complex wzrasta zawartość chlorofilu, a to przekłada się na szybszy i intensywniej przebiegający proces fotosyntezy. W efekcie roślina ma więcej energii i wigoru, rośnie szybciej, poprawia się zawiązywanie owoców, których w ostateczności jest więcej i są lepsze jakościowo.

  Zastosowany w trakcie intensywnego wzrostu masy liściowej, kwitnienia i owocowania przełoży się na ilość, wielkość i jakość owoców, a w efekcie na wyższe zbiory. Szczególnie polecany w walce ze skutkami stresów oraz jako preparat podnoszący skuteczność innych środków ochrony roślin. Jego skuteczność została potwierdzona zarówno licznymi badaniami, jak i opiniami użytkowników.

  8 innych produktów w tej samej kategorii: