YaraMila COMPLEX
  • Niedostępny
  • YaraMila COMPLEX

Yaramila Complex

YARA POLAND
154,44 zł brutto
(143,00 zł netto)
Ilość
Niedostępny
YaraMila COMPLEX to wieloskładnikowy nawóz doglebowy, dedykowany dla upraw ogrodniczych. YaraMila COMPLEX jest nawozem do przygotowania gleby przed siewem lub sadzeniem roślin oraz do stosowania pogłównego, posypowego w uprawie: warzyw gruntowych w polu i pod osłonami, drzew i krzewów owocowych oraz na terenach zielonych i w produkcji szkółkarskiej. Jest również wykorzystywany do przygotowania podłoża i substratów do uprawy warzyw i roślin ozdobnych.

YaraMila COMPLEX

Jest nawozem do przygotowania gleby przed siewem lub sadzeniem roślin oraz do stosowania pogłównego, posypowego w uprawie: warzyw gruntowych w polu i pod osłonami, drzew i krzewów owocowych oraz na terenach zielonych i w produkcji szkółkarskiej. Jest również wykorzystywany do przygotowania podłoża i substratów do uprawy warzyw i roślin ozdobnych. YaraMila COMPLEX jest przeznaczony do nawożenia roślin wrażliwych na chlorki. 

Warto zwrócić uwagę, że YaraMila to grupa nawozów kompleksowych, wśród których większość to produkty chlorkowe, przeznaczone dla upraw rolniczych. Nie wszystkie zawierają aktywną, polifosforanową formę fosforu, nie wszystkie zawierają mikroskładniki. Jedynie YaraMila COMPLEX ma wszystkie te ważne elementy i w związku z tym, jako jedyny w grupie, ma granule barwione na kolor zielony. Do upraw wrażliwych na chlorki zalicza się większość warzyw w uprawie polowej i pod osłonami, większość drzew pestkowych i ziarnkowych oraz praktycznie wszystkie uprawy jagodowe i rośliny ozdobne. Gatunki tych grup nie mają wykształconych naturalnych mechanizmów obronnych przed obecnością nadmiernych ilości chlorków w środowisku.

Wieloskładnikowy nawóz doglebowy YaraMila COMPLEX, dedykowany dla upraw ogrodniczych, wrażliwych na chlorki:

  • odpowiednio dobrany, uniwersalny, bogaty skład, sprzyjający wykorzystaniu składników pokarmowych przez większość upraw ogrodniczych,
  • wysoka rozpuszczalność składników pokarmowych sprzyjająca szybkiemu ich wykorzystaniu,
  • wysokie standardy technologii produkcji wpływające na wysoką powtarzalność działania nawozu,
  • wyjątkowa forma fosforu, polepszająca wykorzystanie tego składnika w trudnych warunkach glebowych.

6 innych produktów w tej samej kategorii: