Opryskiwacz MASTER ERGO 1000
  • Opryskiwacz MASTER ERGO 1000

  Opryskiwacz MASTER ERGO 1000

  MAROLEX
  62,73 zł brutto
  (51,00 zł netto)
  Jednostka
  • SZT
  Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie
  Opryskiwacz ciśnieniowy ręczny o pojemności 1,0 l, wyposażony został w dysze MR1.0-90 i MR1.5-90, profilowany zbiornik z przezroczystym paskiem poziomu cieczy, blokadę przycisku oraz system 3D Flex. Ciśnienie robocze 0,4 MPa.

  Ręczne zraszanie, opryskiwanie oraz pielęgnacja roślin w domach, na tarasach i balkonach, w szklarniach i ogrodach. Idealnie nadaje się do dolistnego nawożenia, zabiegów pielęgnacyjnych i ochronnych roztworami wodnymi, oprysków środkami ochrony roślin, aplikacji ekologicznych preparatów na bazie oleju parafinowego oraz delikatnego podlewania i zraszania roślin jak i rozsad.

  - poj. całkowita 1.65 l
  - poj. robocza 1,00 l
  - ciśnienie 0,4 MPa
  - masa netto 0,48 kg
  - wysokość 258 mm
  - 3D Flex
  - wymienna dysza z regulacją strumienia
  - ergonomiczna rączka z auto blokadą przycisku
  - profilowany zbiornik z szerokim wlewem
  - przezroczysty pasek poziomu cieczy
  - zawór bezpieczeństwa
  - 5 lat gwarancji na zbiornik
  - możliwość dokupienia lanc i akcesoriów
  Opryskiwacz ciśnieniowy ręczny o pojemności 1,0 l, wyposażony został w dysze MR1.0-90° i MR1.5-90°, profilowany zbiornik z przezroczystym paskiem poziomu cieczy, blokadę przycisku oraz system 3D Flex. Ciśnienie robocze 0,4 MPa. Możliwość oprysku roślin z każdej strony, dostosowanie wielkości kropli do potrzeb wykonywanego zabiegu, długotrwała i komfortowa praca bez obciążania dłoni, łatwe odkręcanie głowicy oraz napełnienie cieczą, dobra widoczność ilości roztworu w zbiorniku, bezpieczeństwo pracy, większy zasięg oprysku.

  8 innych produktów w tej samej kategorii: