Opryskiwacz MASTER ERGO 1000
  • Opryskiwacz MASTER ERGO 1000

Opryskiwacz MASTER ERGO 1000

MAROLEX
62,73 zł brutto
(51,00 zł netto)
Jednostka
  • SZT
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
Opryskiwacz ciśnieniowy ręczny o pojemności 1,0 l, wyposażony został w dysze MR1.0-90 i MR1.5-90, profilowany zbiornik z przezroczystym paskiem poziomu cieczy, blokadę przycisku oraz system 3D Flex. Ciśnienie robocze 0,4 MPa.

Ręczne zraszanie, opryskiwanie oraz pielęgnacja roślin w domach, na tarasach i balkonach, w szklarniach i ogrodach. Idealnie nadaje się do dolistnego nawożenia, zabiegów pielęgnacyjnych i ochronnych roztworami wodnymi, oprysków środkami ochrony roślin, aplikacji ekologicznych preparatów na bazie oleju parafinowego oraz delikatnego podlewania i zraszania roślin jak i rozsad.

- poj. całkowita 1.65 l
- poj. robocza 1,00 l
- ciśnienie 0,4 MPa
- masa netto 0,48 kg
- wysokość 258 mm
- 3D Flex
- wymienna dysza z regulacją strumienia
- ergonomiczna rączka z auto blokadą przycisku
- profilowany zbiornik z szerokim wlewem
- przezroczysty pasek poziomu cieczy
- zawór bezpieczeństwa
- 5 lat gwarancji na zbiornik
- możliwość dokupienia lanc i akcesoriów
Opryskiwacz ciśnieniowy ręczny o pojemności 1,0 l, wyposażony został w dysze MR1.0-90° i MR1.5-90°, profilowany zbiornik z przezroczystym paskiem poziomu cieczy, blokadę przycisku oraz system 3D Flex. Ciśnienie robocze 0,4 MPa. Możliwość oprysku roślin z każdej strony, dostosowanie wielkości kropli do potrzeb wykonywanego zabiegu, długotrwała i komfortowa praca bez obciążania dłoni, łatwe odkręcanie głowicy oraz napełnienie cieczą, dobra widoczność ilości roztworu w zbiorniku, bezpieczeństwo pracy, większy zasięg oprysku.
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

11 innych produktów w tej samej kategorii: