Moddus Flexi
  • Niedostępny
  • Moddus Flexi
  • Moddus Flexi
  • Moddus Flexi
  • Moddus Flexi

Moddus Flexi

SYNGENTA
917,57 zł brutto
(849,60 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Moddus Flexi to regulator wzrostu i rozwoju roślin w formie mikroemulsji do rozcieńczania wodą (ME). Środek stosuje się w celu zapobiegania wyleganiu w technologiach intensywnych, z wysokim poziomem nawożenia azotowego.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Moddus Flexi

Środek pobierany jest głównie przez liście i źdźbła zbóż oraz pędy główne roślin uprawnych, a następnie przenoszony do tkanek merystematycznych zapobiegając nadmiernemu wydłużaniu się międzywęźli, a w konsekwencji wyleganiu roślin, nie powoduąc redukcji długości ich korzeni i masy. Intensywność działania środka zależy od fazy rozwojowej rośliny uprawnej, odmiany, stanowiska oraz warunków atmosferycznych. Najsilniejszemu skróceniu ulegają międzywęźla intensywnie wydłużające się w okresie stosowania środka. Odmiany genetycznie wysokie reagują na działanie środka silniejszym skróceniem międzywęźli.

Zawartość substancji czynnej:

  • trineksapak etylu (związek z grupy cykloheksanodionów) - 250 g/l (26,4 %).

8 innych produktów w tej samej kategorii: