Zero piany
  • Zero piany
  • Zero piany

  Zero piany

  80,66 zł brutto
  (65,58 zł netto)
  Jednostka
  • 250ML
  Ilość
  Zero piany odpieniacz do agrochemikaliów, środek przeznaczony do zapobiegania i likwidacji piany w cieczach użytkowych agrochemikaliów. Wykazuje się dużą skutecznością w usuwaniu piany wytworzonej podczas przygotowywania cieczy roboczej. Przeznaczony do stosowania w uprawach rolniczych, ogrodniczych, sadowniczych oraz leśnych.

  Zero piany

  Wykonywanie oprysków na dużych areałach wymaga użycia odpowiedniego sprzętu i opryskiwacza o dużej pojemności. Jest to zadanie wymagające również sporej ilości czasu, bo podczas przygotowywania cieczy roboczej bardzo często dochodzi do powstania dużej ilości piany, co opóźnia rozpoczęcie rozpylania. Na szczęście są środki pozwalające zmniejszyć ilość powstającej piany, a należy do nich odpieniacz Zero piany, który oferuje nasz sklep Agromix.

  Dlaczego warto stosować odpieniacz?

  Tworzenie się piany podczas przygotowywania roztworu środków ochrony roślin to problem, z którym mierzy się większość osób zajmujących się przygotowywaniem oprysków stosowanych w uprawach rolniczych, leśnych, ogrodniczych i sadowniczych. Problem z nadmiernym pienieniem się cieczy roboczej pojawia się przy napełnianiu zbiornika wieloma środkami ochrony roślin, które są powszechnie stosowane do walki z chwastami, insektami czy chorobami grzybiczymi. Powstająca piana przeszkadza w szybkim napełnieniu zbiornika, powodując uciążliwe przerwy podczas jego napełniania. W zależności od wielkości zbiornika czas potrzebny na zniknięcie piany jest różny, ale niezależnie od jego długości powoduje przestoje i znacznie wydłuża czas napełniania opryskiwacza. Jest to szczególnie uciążliwe podczas oprysków dużych areałów, gdy przy opryskach trzeba napełnić zbiornik kilkakrotnie. Wówczas skrócenie czasu napełnienia może dać naprawdę duże korzyści i znacznie przyspieszyć proces oprysków. Dzięki zastosowaniu odpieniacza można szybko doprowadzić do likwidacji piany wytworzonej podczas napełniania zbiornika, co powoduje skrócenie czasu napełniania zbiornika. Nie trzeba zatem długo czekać aż piana sama zniknie, gdyż substancje zawarte w preparacie Zero Piany powodują, że piana znika szybciej lub wcale się nie pojawia, jeśli preparat zostanie zastosowany od razu. Zaletą stosowania odpieniacza Zero Piany jest nie tylko skrócenie czasu napełniania zbiornika, ale preparat ten również zapobiega przelaniu się opryskiwacza.

  Jak stosować antypieniacz Zero Piany?

  Odpieniacz Zero Piany można stosować z wieloma środkami ochrony roślin. Sprawdza się podczas przygotowywania cieczy roboczej przy użyciu herbicydów, insektycydów jak i fungicydów, które są stosowane do ochrony upraw rolniczych, sadowniczych, ogrodniczych i leśnych. Jego użycie jest bardzo proste, gdyż wystarczy dodać preparat Zero Piany do przygotowywanej cieczy roboczej, bezpośrednio do zbiornika opryskiwacza. Co ważne, można go zastosować zarówno przed rozpoczęciem napełniania zbiornika, jak i przy usuwaniu piany wytworzonej podczas jest napełniania. Końcowy efekt będzie taki sam czyli nastąpi skrócenie czasu napełnienia zbiornika, ale różny będzie proces, który do tego doprowadzi. Jeśli preparat Zero Piany zostanie dodany na początku napełniania, to zapobiegnie powstaniu piany na cieczy roboczej, jeśli natomiast zostanie dodany później, to pomoże przy usuwaniu piany wytworzonej podczas napełniania zbiornika. Bardzo istotne dla skuteczności działania preparatu Zero Piany jest, by przed użyciem wstrząsnąć opakowaniem i dopiero wtedy dodać środek do cieczy roboczej. Należy również pamiętać o odpowiedniej dawce preparatu, która wynosi 1-1,5ml na każde 100l cieczy roboczej. Preparat Zero Piany jest dostępny w opakowaniach po 30, 200 i 500ml, ale nawet najmniejsze opakowanie pomoże przy likwidacji piany w cieczach użytkowych agrochemikaliów o objętości od 2-3 tys. litrów. Jednym słowem to produkt wysoko wydajny, który powinien stosować każdy nowoczesny rolnik, ogrodnik, sadownik czy leśnik. Jeśli jesteś rolnikiem, leśnikiem, ogrodnikiem i sadownikiem, wykorzystujesz w swojej pracy wiele środków ochrony roślin i masz już dość czekania, aż piana na cieczach użytkowych agrochemikaliów zniknie, to preparat Zero Piany jest właśnie dla Ciebie. Dzięki niemu przygotowanie roztworu środków ochrony roślin stanie się mniej czasochłonne i nie będziesz musiał się martwić, że opryskiwacz zostanie przelany. Przekonaj się sam i już dziś zamów preparat Zero Piany dla siebie.

  8 innych produktów w tej samej kategorii: