Środki Ochrony Roślin - co proponujemy?

Środki Ochrony Roślin - co proponujemy?

Środki Ochrony Roślin - co proponujemy?

Oferujemy rolnikom pełen asortyment wszelkich środków ochrony roślin. Wśród dostępnych preparatów znajdą się opryski rolnicze na chwasty, szkodniki oraz choroby grzybowe, do użytku w zabiegach doglebowych bądź nalistnych.

W naszej ofercie można znaleźć m.in. fungicydy, herbicydy, insektycydy, nawozy dolistne oraz biostymulatory. Środki ochrony roślin to termin określający repelenty, antyfidanty i inne preparaty chemiczne, które mają zmniejszyć szkodliwą aktywność agrofagów, jednocześnie ich nie zabijając. To pozwoli cieszyć się bogatymi plonami, ograniczając negatywny wpływ rolnictwa na środowisko do minimum. Współpracujemy z największymi producentami w Polsce i na świecie.

naglowek-sor

Istotną zaletą odpowiednio dobranych substancji, jest również to, że mogą korzystnie wpływać np. na jakość i pH gleby poprawiając jej żyzność. Kluczem do sukcesu jest także trafny dobór oprysków do rodzaju uprawy oraz panujących warunków atmosferycznych. Precyzyjne obliczenie, a następnie odmierzenie odpowiednich proporcji nie należy do prostych zadań. W razie wątpliwości zawsze warto skorzystać z porady specjalisty od doświadczeń polowych, bo drobny błąd może w tym przypadku dużo kosztować.

Nasi Doradcy Agrotechniczni służą pomocą w doborze i ustalaniu dawek w zależności od uprawy i warunków na polu. Dzięki prowadzeniu doświadczeń polowych wiemy jak znaleźć skuteczne rozwiązania w walce z chwastami, szkodnikami i chorobami grzybowymi roślin.

Wszystkie komentarze

Zostaw odpowiedź