Neutralizator zapachów do klatek dla gryzoni o zapachu cytrusów
  • Niedostępny
  • Neutralizator zapachów do klatek dla gryzoni o zapachu cytrusów

Neutralizator zapachów do klatek dla gryzoni o zapachu cytrusów

9,35 zł brutto
(7,60 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Skuteczny neutralizator : zapachów do klatek dla gryzoni o zapachu cytrusowym. Idealny do stosowania w klatkach małych zwierząt, takich jak: chomik, szczury, myszy, fretki, króliki, świnki morskie i inne małe gryzonie.

Wysokiej jakości produkt przeznaczony do usuwania nieprzyjemnych zapachów pochodzenia zwierzęcego. Produkt wyjątkowo skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy pojawiające się w klatce. Oparty na bazie żelu krzemionkowego świetnie wchłania wilgoć. Zastosowana kompozycja zapachowa pozostawia przyjemny aromat, nie wpływając na samopoczucie zwierząt. W pełni biodegradowalny.

Sposób użycia: Produktem należy posypać, w niewielkiej ilości, spód klatki przed nasypaniem zwykłego podłoża. Rozsypać po całkowitym wysuszeniu podstawy / kuwety. Czynność powtarzać po każdym czyszczeniu i myciu kuwety.

Skuteczny neutralizator zapachów do klatek dla gryzoni o zapachu cytrusowym. Idealny do stosowania w klatkach małych zwierząt, takich jak: chomik, szczury, myszy, fretki, króliki, świnki morskie i inne małe gryzonie. Wysokiej jakości produkt przeznaczony do usuwania nieprzyjemnych zapachów pochodzenia zwierzęcego.

Produkt wyjątkowo skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy pojawiające się w klatce. Oparty na bazie żelu krzemionkowego świetnie wchłania wilgoć. Zastosowana kompozycja zapachowa pozostawia przyjemny aromat, nie wpływając na samopoczucie zwierząt. W pełni biodegradowalny.

Sposób użycia:

Produktem należy posypać, w niewielkiej ilości, spód klatki przed nasypaniem zwykłego podłoża. Rozsypać po całkowitym wysuszeniu podstawy / kuwety. Czynność powtarzać po każdym czyszczeniu i myciu kuwety.

8 innych produktów w tej samej kategorii: