Goal 480 SC
 • Niedostępny
 • Goal 480 SC
 • Goal 480 SC
 • Goal 480 SC
 • Goal 480 SC
 • Goal 480 SC
 • Goal 480 SC
 • Goal 480 SC
 • Goal 480 SC
 • Goal 480 SC
 • Goal 480 SC
 • Goal 480 SC

Goal 480 SC

CORTEVA
92,47 zł brutto
(85,62 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Goal 480 SC to środek chwastobójczy, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, stosowany nalistnie lub doglebowo, przeznaczony do zwalczania chwastów (głównie dwuliściennych) w cebuli i warzywach kapustnych.
Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy polowych.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Goal 480 SC

Goal 480EC to środek chwastobójczy, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, stosowany nalistnie lub doglebowo, przeznaczony do zwalczania chwastów (głównie dwuliściennych) w cebuli i warzywach kapustnych. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy polowych.

Działanie na chwasty:

Środek kontaktowy o działaniu doglebowym i nalistnym. Tworzy warstewkę na powierzchni gleby dzięki czemu kiełkujące chwasty zamierają stykając się ze środkiem. Bezpośredni kontakt środka z liśćmi rosnących chwastów powoduje również ich zamieranie.

Chwasty wrażliwe: fiołek polny, gorczyca polna, jasnota różowa, komosa biała, pokrzywa żegawka, przetaczniki, przytulia czepna, rdesty, szarłat szorstki, tasznik pospolity, tobołki polne

Chwasty średnio wrażliwe: chwastnica jednostronna, żółtlica drobnokwiatowa

Chwasty odporne: gwiazdnica pospolita, mlecz polny.

Sporządzanie cieczy użytkowej:

Przed przystąpieniem do sporządzania cieczy użytkowej dokładnie ustalić potrzebną jej ilość. Odmierzoną ilość środka wlać do zbiornika opryskiwacza napełnionego częściowo wodą (z włączonym mieszadłem) i uzupełnić wodą do potrzebnej ilości. W przypadku stosowania środka Goal 480 SC ze środkiem Lontrel 300 SL przygotować ciecz użytkową środka Goal 480 SC w połowie wymaganej ilości wody, dodać Lontrel 300 SL i uzupełnić wodą do wymaganej ilości. Po wlaniu środka do zbiornika opryskiwacza nie wyposażonego w mieszadło hydrauliczne ciecz w zbiorniku mechanicznie wymieszać.

Opróżnione opakowania przepłukać trzykrotnie wodą, a popłuczyny wlać do zbiornika opryskiwacza z cieczą użytkową. W przypadku przerw w opryskiwaniu przed ponownym przystąpieniem do pracy dokładnie wymieszać ciecz użytkową w zbiorniku opryskiwacza. Substancja aktywna: oksyfluorofen - 480 g/l Sposób działania: Środek chwastobójczy, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, stosowany nalistnie lub doglebowo. Stosowanie: Środek przeznaczony do zwalczania chwastów (głównie dwuliściennych) w cebuli i warzywach kapustnych.

8 innych produktów w tej samej kategorii: