Goal 480 SC
  • Brak w magazynie
  • Goal 480 SC
  • Goal 480 SC
  • Goal 480 SC
  • Goal 480 SC
  • Goal 480 SC
  • Goal 480 SC
  • Goal 480 SC
  • Goal 480 SC
  • Goal 480 SC

Goal 480 SC

Corteva
92,47 zł brutto
(85,62 zł netto)
Ilość
Brak w magazynie
Goal 480 SC to środek chwastobójczy, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, stosowany nalistnie lub doglebowo, przeznaczony do zwalczania chwastów (głównie dwuliściennych) w cebuli i warzywach kapustnych.

Substancje czynne: oksyfluorofen (związek z grupy dwufenyloeterów) - 480 g/l (40,34%).

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Goal 480 SC

Goal 480EC to środek chwastobójczy, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, stosowany nalistnie lub doglebowo, przeznaczony do zwalczania chwastów (głównie dwuliściennych) w cebuli i warzywach kapustnych. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy polowych.

Działanie na chwasty:

Środek kontaktowy o działaniu doglebowym i nalistnym. Tworzy warstewkę na powierzchni gleby dzięki czemu kiełkujące chwasty zamierają stykając się ze środkiem. Bezpośredni kontakt środka z liśćmi rosnących chwastów powoduje również ich zamieranie.

Chwasty wrażliwe: fiołek polny, gorczyca polna, jasnota różowa, komosa biała, pokrzywa żegawka, przetaczniki, przytulia czepna, rdesty, szarłat szorstki, tasznik pospolity, tobołki polne

Chwasty średnio wrażliwe: chwastnica jednostronna, żółtlica drobnokwiatowa

Chwasty odporne: gwiazdnica pospolita, mlecz polny.

Sporządzanie cieczy użytkowej:

Przed przystąpieniem do sporządzania cieczy użytkowej dokładnie ustalić potrzebną jej ilość. Odmierzoną ilość środka wlać do zbiornika opryskiwacza napełnionego częściowo wodą (z włączonym mieszadłem) i uzupełnić wodą do potrzebnej ilości. W przypadku stosowania środka Goal 480 SC ze środkiem Lontrel 300 SL przygotować ciecz użytkową środka Goal 480 SC w połowie wymaganej ilości wody, dodać Lontrel 300 SL i uzupełnić wodą do wymaganej ilości. Po wlaniu środka do zbiornika opryskiwacza nie wyposażonego w mieszadło hydrauliczne ciecz w zbiorniku mechanicznie wymieszać.

Opróżnione opakowania przepłukać trzykrotnie wodą, a popłuczyny wlać do zbiornika opryskiwacza z cieczą użytkową. W przypadku przerw w opryskiwaniu przed ponownym przystąpieniem do pracy dokładnie wymieszać ciecz użytkową w zbiorniku opryskiwacza. Substancja aktywna: oksyfluorofen - 480 g/l Sposób działania: Środek chwastobójczy, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, stosowany nalistnie lub doglebowo. Stosowanie: Środek przeznaczony do zwalczania chwastów (głównie dwuliściennych) w cebuli i warzywach kapustnych.

8 innych produktów w tej samej kategorii: