Spray na gołębie, szpaki, wróble, mewy i inne
  • Niedostępny
  • Spray na gołębie, szpaki, wróble, mewy i inne

Spray na gołębie, szpaki, wróble, mewy i inne

VACO
22,28 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 21,92 zł
Ilość
Niedostępny
Ptaki przenoszą choroby zakaźne, ich odchody to istna bomba ekologiczna, zagrażająca naszemu zdrowiu, potrafią trwale zniszczyć elewacje budynków, a do tego są nieestetyczne.

Aerozol na gołębie zawiera naturalne olejki eteryczne, stanowiące, naturalną barierę przed ptakami. Skutecznie zniechęca do przebywania w miejscach jego aplikacji, np. okna, parapety, dachy, chodniki, gzymsy. Produkt ulega biodegradacji i jest bezpieczny dla otoczenia człowieka.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.
Zwalcza: ptaki w tym: gołębie, szpaki, wróble, mewy i inne.
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com