Cabrio Duo 112 EC
  • Niedostępny
  • Cabrio Duo 112 EC
  • Cabrio Duo 112 EC

Cabrio Duo 112 EC

BASF
101,81 zł brutto
(94,27 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Fungicyd Cabrio Duo 112 EC jest środkiem grzybobójczym w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, o działaniu wgłębnym (dimetomorf) oraz lokalnie układowym i translaminarnym (piraklostrobina) przeznaczonym do stosowania zapobiegawczego oraz interwencyjnego w uprawie ziemniaka, ogórka, sałaty, cebuli oraz pomidora.

Cabrio Duo 112 EC to uniwersalność - jeden produkt zwalcza dwie najwazniejsze choroby ziemniaka, skuteczność - chroni Twój plon i zwalcza najważniejsze choroby w uprawie ziemniaka: zarazę ziemniaka i alternariozę, odporność na zmywanie gwarantuje elastyczność: już w godzinę po zabiegu opady lub nawadnianie nie wpływają negatywnie na skuteczność.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Cabrio Duo 112 EC

Cabrio Duo 112 EC to nowej klasy preparat zwalczający najgroźniejsze choroby ziemniaka z efektem AgCelence!

8 innych produktów w tej samej kategorii: