Fertilan do ziół 1,2kg
  • -18%
  • Brak w magazynie
  • Fertilan do ziół 1,2kg

Fertilan do ziół 1,2kg

POLTOPS
14,32 zł
11,74 zł- 18%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 13,26 zł
Ilość
Brak w magazynie
Nawóz organiczny FERTILAN uniwersalny wytworzony jest tylko z naturalnych składników z wełny owczej i wyselekcjonowanych roślin bobowatych. Zawiera wysoką dawkę składników odżywczych, w tym azotu pochodzenia naturalnego, fosforu, potasu, wapnia, magnezu oraz innych mikroelementów. Możliwy do stosowania w dowolnym okresie sezonu uprawnego.
FERTILAN to seria unikalnych, organicznych nawozów, które wykonane są z suszu roślin bobowatych zebranych w optymalnej dla nich fazie wzrostu oraz czystej, mielonej owczej wełny. Są to nawozy ekologiczne, zawierające 89% substancji organicznej.

Produkt przeznaczony jest do stosowania w uprawie ziół w gruncie i pod osłonami. Może być stosowany do nawożenia przedsiewnego, przedwegetacyjnego i podczas wegetacji. W zauważalny sposób zwiększa plonowanie roślin.

Nawóz jest źródłem azotu naturalnego pochodzenia oraz innych makro- i mikroelementów. Azot pozyskiwany z materii organicznej jest mniej narażony na wymywanie do głębszych warstw gleby.

Podczas rozkładu materii organicznej następuje stopniowe uwalnianie składników pokarmowych przez około 6 miesięcy. Nawóz wzbogaca glebę w próchnicę i poprawia jej właściwości, co pozytywnie wpływa na rozwój mikroflory glebowej.

FERTILAN niweluje skutki organicznego nawożenia gleby i pomaga jej wrócić do naturalnej równowagi.

Dzięki formie granuli nawóz jest łatwy i szybki w użyciu. Nie stanowi zagrożenia dla ludzi, zwierząt i środowiska naturalnego.

FERTILAN Jest wpisany na listę IUNG pod numerem NE/324/2016 "Do stosowania w certyfikowanych gospodarstwach ekologicznych".

Składniki pokarmowe:

N 5,50%

P2O5 0,46%

K2O 2,40%

MgO 0,26%

CaO 1,39%
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

6 innych produktów w tej samej kategorii: