Lep na muchy
  • Brak w magazynie
  • Lep na muchy

Lep na muchy

VACO
1,45 zł brutto
(1,18 zł netto)
Ilość
Brak w magazynie
Jedna z najstarszych i najskuteczniejszych pułapek lepowych na rynku. Lep na muchy to mechaniczny sposób na zmniejszenie populacji much i innych owadów latających w pomieszczeniach poprzez ich odławianie.

Jego skład jest dobrany tak, aby charakteryzował się dużą lepkością w zakresie różnych temperatur i dodatkowo wabił muchy, by przysiadły na jego powierzchni.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.
Nie zawiera aktywnych substancji chemicznych i jest produktem bezpiecznym dla człowieka i zwierząt domowych. Zwalcza: muchy, meszki, ćmy, inne owady latające. Sposób użycia: 1. Wyjąć lep okrężnym ruchem, powiesić w miejscu gromadzenia się owadów z dala od miejsc nasłonecznionych i przeciągów. 2. Środki ostrożności: nie wieszać lepu bezpośrednio nad żywnością, chronić przed dziećmi. 3. Zużyte lepy traktować jako odpad komunalny. Czas działania: w zależności od zastosowania i warunków do 6 miesięcy. Pojemność: 1 szt.

8 innych produktów w tej samej kategorii: