Pułapka na muszki owocówki jabłuszko
  • -20%
  • Niedostępny
  • Pułapka na muszki owocówki jabłuszko

Pułapka na muszki owocówki jabłuszko

VACO
Zniżka 20%
17,79 zł
14,23 zł brutto
14,46 zł
(11,57 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Pułapka do zwalczania muszek owocówek przez wabienie ich i odławianie co znacznie ogranicza ich populację. Estetyczny wygląd pozwala stosować ją w każdej kuchni, gdzie idealnie się sprawdza w pobliżu owoców.

Pułapka wabiąca przeznaczona do odławiania muszek owocówek, skutecznie zmniejsza ich aktywność i populację. Jabłuszko VACO posiada w składzie tylko naturalne substancje wabiące. Jest całkowicie bezpieczna dla ludzi i zwierząt domowych. Można ją bezpieczne stosować w pobliżu żywności.

Pułapkę należy umieszczać w największych skupiskach muszek owocówek np. w pobliżu owoców, warzyw, soków, zlewów, koszy na śmieci itp. Kolorowe opakowanie pułapki doskonale komponuje się z wnętrzem każdej kuchni. Pułapkę można stosować prewencyjnie, aby uniknąć dużych namnożeń szkodnika.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.
Zastosowanie: pułapki są najbardziej skuteczne w miejscach, gdzie występują największe skupiska muszek owocówek. Należy je umieszczać w pobliżu zlewów, koszów na śmieci, zmywarek. Wskazane jest również umiejscowienie w pobliżu większych skupisk owoców i warzyw.

8 innych produktów w tej samej kategorii: