Jęczmień ozimy CONCORDIA C1
  • Niedostępny
  • Jęczmień ozimy CONCORDIA C1

Jęczmień ozimy CONCORDIA C1

72,25 zł brutto
(72,25 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Concordia to odmiana dwurzędowa jęczmienia paszowego. Charakteryzuje się rekordowo wysokim poziomem plonowania w średnio intensywnej, jak i intensywnej technologii uprawy. Doskonale sprawdza się na glebach średniej jakości i lepszych.

Jest odmianą o wczesnym terminie kłoszenia i dojrzewania. Odmiana o średnio krótkiej słomie i dobrej odporności na wyleganie co zwiększa bezpieczeństwo uprawy przy zwiększonych dawkach nawożenia azotowego.

Ze względu na ograniczoną ilość nasion do siewu, zachęcamy do wcześniejszego zakupu i rezerwacji towaru pod numerem telefonu +48 728 516 323. Informujemy również, że przesyłka nasion zostanie wysłana i doręczona przed planowanym terminem siewu.
Ziarno Concordii jest grube, o bardzo dobrym wyrównaniu i małym udziale pośladu. Odmiana o dobrej zimotrwałości (5 w skali 90), a także dobrej zdrowotności. Charakteryzuje się wysoką zawartością białka, co czyni ją idealną w żywieniu trzody chlewnej. Posiada bardzo dobrą zdolność krzewienia. Zalecana norma wysiewu, przy optymalnym terminie siewu wynosi 250-300 ziaren kiełkujących na 1 m2 (ca. 120-140 kg/ha).
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: