Kukurydza DKC 3719 C1
 • Wyprzedaż!
 • -5%
 • Kukurydza DKC 3719 C1

Kukurydza DKC 3719 C1

Zniżka 5%
576,97 zł
548,12 zł brutto
576,97 zł
(548,12 zł netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 560,00 zł
Zaprawa
 • Redigo M 120 FS
Jednostka
 • SZT
Ilość
Kukurydza DKC 3719, FAO 250-260 to wyjątkowa odmiana typu dent. Zaliczana do grupy średnio wczesnych, oferuje elastyczne możliwości użytkowania, idealnie nadając się zarówno do produkcji ziarna, jak i kiszonki. Rośliny tej odmiany są wysokie, charakteryzują się znakomitą zdrowotnością oraz wysoką tolerancją na wyleganie, co przekłada się na stabilność uprawy i niezawodność plonów. Efekt Stay-Green gwarantuje długotrwałą żywotność i witalność roślin, co jest kluczowe dla uzyskania wysokiej jakości ziarna.

Wybierając kukurydzę do siewu DKC3719, inwestujesz w technologię, która przynosi realne korzyści na polu - stabilność, zdrowotność i wydajność. Wykorzystaj potencjał tej odmiany, aby zwiększyć efektywność swojego gospodarstwa i uzyskać plony na najwyższym poziomie.

Informujemy, że powyższa cena produktu jest dostępna wyłącznie dla złożonych i opłaconych zamówień do dnia 15 lutego 2024 roku. Na zamówienia złożone "za pobraniem" obowiązywać będzie regularna cena: 577 zł.

Przy zakupie minimum 10 jednostek kukurydzy - więcej zyskujesz! Umieść produkty w koszyku i sprawdź ile zaoszczędzisz!

Kupisz 16 dowolnych jednostek kukurydzy - WYSYŁKA GRATIS!

Opakowanie: jedna jednostka siewna zawiera 50.000 nasion.

Ze względu na ograniczoną ilość nasion do siewu, zachęcamy do wcześniejszego zakupu i rezerwacji towaru pod numerem telefonu +48 728 516 323. Informujemy również, że przesyłka nasion zostanie wysłana i doręczona przed planowanym terminem siewu.

Kukurydza FAO 250-260 DKC 3719

kukurydza na ziarno i kiszonkę

Kukurydza do siewu DKC 3719 charakteryzuje się wysoką zdrowotnością roślin (zawiera gen HT1), który zapewnia tolerancję na określone rasy patogenu wywołującego żółtą plamistość liści kukurydzy (helmintosporioza).

Odkryj moc i niezawodność odmiany kukurydzy DKC 3719, FAO 250-260. Ta wyjątkowa kukurydza typu dent, zaliczana do średnio wczesnych, jest odpowiedzią na potrzeby współczesnego rolnictwa - elastyczność, wydajność i jakość. Niezależnie od tego, czy planujesz uprawę na ziarno czy kiszonkę, DKC 3719 dostarczy stabilne, wysokie plony dzięki swojej niezawodności. Wysokie rośliny z wybitną zdrowotnością stoją na straży Twojej inwestycji, minimalizując ryzyko wylegania. Ponadto, kluczowy efekt Stay-Green zapewnia roślinom długotrwałą witalność, co bezpośrednio wpływa na wysoką jakość ziarna.

Wysoka zdrowotność, niezawodność plonów i jakość ziarna to obietnica, jaką niesie ze sobą Kukurydza DKC 3719. Dla rolników poszukujących efektywnych i opłacalnych rozwiązań, to odmiana stworzona z myślą o przyszłości rolnictwa. Skorzystaj z innowacji i technologii w uprawie kukurydzy, wybierając DKC 3719.

Najważniejsze zalety kukurydzy DKC 3719:

 • Elastyczność użycia: Średnio wczesna grupa dojrzewania sprawia, że kukurydza ta nadaje się doskonale zarówno do produkcji ziarna, jak i kiszonki.
 • Wysoka zdrowotność i tolerancja na wyleganie: Rośliny charakteryzują się znakomitą zdrowotnością oraz wysoką tolerancją na wyleganie, co przekłada się na stabilność uprawy i pewność plonów.
 • Efekt Stay-Green: Długotrwała żywotność i witalność roślin, dzięki efektowi Stay-Green, gwarantuje wysoką jakość ziarna i optymalne warunki do jego dojrzewania.
 • FAO: 250-2260
 • hodowla: Dekalb
 • typ kolby: flex

Charakterystyka, użytkowanie kukurydzy DKC 3719:

 • przydatność na ziarno: +++
 • przydatność na kiszonkę: ++

Zdrowotność kukurydzy DKC 3719:

 • wymagania glebowe: średnie i dobre

Opracowano na podstawie wyników COBORU, BSA i informacji hodowców. Skala cech: + dobra, ++ bardzo dobra, +++ wybitnie dobra. 1 - słaba, 9 - najlepsza.

8 innych produktów w tej samej kategorii: