ADOB Bor
  • ADOB Bor

ADOB Bor

ADOB POZNAŃ
336,81 zł brutto
(311,86 zł netto)
Jednostka
  • 20L
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
ADOB Bor to formułowany nawóz dolistny, w którego składzie znajduje się wysokoskoncentrowany bor rozpuszczalny w wodzie oraz azot do stosowania w uprawach potrzebujących uzupełniania boru, przede wszystkim rzepaku, burakach, sadach, ziemniakach, roślinach kapustnych oraz innych warzywach. Duża zawartość boru gwarantuje dobre rezultaty odżywiania i stwarza możliwość poboru składników zgodnie z zapotrzebowaniem w ciągu sezonu wegetacyjnego.

ADOB Bor

ADOB Bor to nawóz dolistny zawierający bor, który jest mikroelementem niezbędnym dla prawidłowego rozwoju roślin. Bor wpływa na procesy wzrostu korzeni, kiełkowania pyłku i zapłodnienia, a także na kształtowanie się i rozwijanie się owoców. Nawóz ten jest stosowany głównie w celu zapobiegania niedoborom boru u roślin, co może prowadzić do zaburzeń wzrostu i rozwoju oraz obniżenia plonowania.

Obecnie bor jest najbardziej deficytowym pierwiastkiem spośród mikroelementów. Od 90-100% gleb Polskich jest ubogich w ten pierwiastek. Mikroelement bor ze względu na ograniczoną możliwość przyswajania należy regularnie powtarzać.

hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: