Proszek na prusaki, pająki, pluskwy, karaluchy, mrówki faraona
  • -20%
  • Niedostępny
  • Proszek na prusaki, pająki, pluskwy, karaluchy, mrówki faraona

Proszek na prusaki, pająki, pluskwy, karaluchy, mrówki faraona

VACO
Zniżka 20%
18,51 zł
14,81 zł brutto
15,05 zł
(12,04 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Skuteczny pylisty proszek eliminujący z otoczenia pluskwy, pająki, prusaki, karaluchy i inne owady pełzające. Preparat działa na szkodniki pokarmowo, dlatego ma bardzo wysoką skuteczność.

Zawarta w nim substancja czynna ulega rozkładowi i jest naturalnego pochodzenia dlatego nie stanowi większego zagrożenia dla człowieka.

Pylisty proszek zalecamy do zastosowań domowych ale sprawdza się również jako dyskretna ochrona przed szkodnikami w hotelach, pensjonatach, pokojach gościnnych, hostelach.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.
Zalecamy stosowanie preparatu wszędzie tam gdzie występowanie pluskwiew, pająków i karaluchów może być przyczyną utraty reputacji. Zwalcza: pająki, pluskwy, prusaki, karaluchy, mrówki, karaczany, mszyce. Sposób użycia: rozsypać proszek przy krawędziach ścian i w kątach pomieszczeń, za szafkami w miejscu występowania insektów. Czas działania: do czterech tygodni.