Pszenżyto ozime GRINGO
  • Pszenżyto ozime GRINGO
  • Pszenżyto ozime GRINGO

Pszenżyto ozime GRINGO

TOP FARMS
154,50 zł brutto
(154,50 zł netto)
Jednostka
  • 50KG
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
Pszenżyto ozime Gringo szczególnie przeznaczone jest do intensywnej i średnio intensywnej technologii uprawy w różnych warunkach klimatyczno-glebowych, ze wskazaniem na gleby średnie i dobre.

Odmiana bardzo dobrze się krzewi, doskonale znosi rozrzedzony siew, maksymalnie wykorzystuje optymalne warunki środowiska i jest bardzo dobrym konkurentem dla pszenic paszowych. Odmiana o skróconym źdźble i wyróżniającej się zimotrwałości. Bardzo dobrze i stabilnie plonuje na terenie całego kraju.

Opakowanie: 500kg.

Ze względu na ograniczoną ilość nasion do siewu, zachęcamy do wcześniejszego zakupu i rezerwacji towaru pod numerem telefonu +48 728 516 323. Informujemy również, że przesyłka nasion zostanie wysłana i doręczona przed planowanym terminem siewu.
Posiada wysoką zawartość białka - doskonała w żywieniu zwierząt. Odmiana zdrowa i sztywna, jednak w warunkach wysokiego nawożenia azotem wymaga skracania źdźbła. Charakterystyczną cechą odmiany Gringo są piękne, zdrowe kłosy i grube ziarno o dobrej gęstości. Norma wysiewu w terminie optymalnym wynosi 300-350 ziaren na 1 m2 (ca.150-170 kg/ha).
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

11 innych produktów w tej samej kategorii: