Cleaner
  • Cleaner
  • Cleaner

Cleaner

Belchim
85,98 zł brutto
(69,90 zł netto)
Jednostka
  • 1L
Ilość
Cleaner jest uniwersalnym środkiem myjącym przeznaczonym do dokładnego i szybkiego mycia od wewnątrz i na zewnątrz opryskiwaczy po środkach ochrony roślin, po każdorazowym zakończeniu pracy oraz przed postojem zimowym. Cleaner przystosowany jest także do czyszczenia pomieszczeń (stajnia, obora), cieplarń i maszyn rolniczych używając wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące.

Cleaner nie działa agresywnie na farby, lakiery i aluminium, oraz posiada właściwości antykorozyjne.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Cleaner jest uniwersalnym środek myjący do opryskiwaczy po środkach ochrony roślin

Cleaner jest uniwersalnym środkiem myjącym przeznaczonym do dokładnego i szybkiego mycia od wewnątrz i na zewnątrz opryskiwaczy po środkach ochrony roślin, po każdorazowym zakończeniu pracy oraz przed postojem zimowym. Cleaner przystosowany jest także do czyszczenia pomieszczeń (stajnia, obora), cieplarń i maszyn rolniczych używając wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące. Zawiera składniki ulegające biologicznemu rozpadowi, charakteryzujące się wysoką aktywnością używane nawet w niewielkich ilościach. Są one całkowicie nieszkodliwe dla roślin.

Doskonały efekt myjący uzyskiwany jest także w przypadku mycia opryskiwaczy po stosowaniu herbicydów z grupy sulfonylomoczników lub zawierających glifosat, gdy istnieje obawa oddziaływania resztek herbicydów na rośliny opryskiwane następczo niewłaściwie wymytym opryskiwaczem. Cleaner jest produktem przeznaczonym WYŁĄCZNIE w zastosowaniach związanych z rolnictwem polecanych i przebadanych przez producenta.

hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com