Cleaner
  • Cleaner
  • Cleaner
  • Cleaner
  • Cleaner
  • Cleaner

  Cleaner

  Belchim
  85,98 zł brutto
  (69,90 zł netto)
  Jednostka
  • 1L
  Ilość
  Cleaner jest uniwersalnym środkiem myjącym przeznaczonym do dokładnego i szybkiego mycia od wewnątrz i na zewnątrz opryskiwaczy po środkach ochrony roślin, po każdorazowym zakończeniu pracy oraz przed postojem zimowym. Cleaner przystosowany jest także do czyszczenia pomieszczeń (stajnia, obora), cieplarń i maszyn rolniczych używając wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące.

  Cleaner nie działa agresywnie na farby, lakiery i aluminium, oraz posiada właściwości antykorozyjne.

  Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

  Cleaner jest uniwersalnym środek myjący do opryskiwaczy po środkach ochrony roślin

  Cleaner jest uniwersalnym środkiem myjącym przeznaczonym do dokładnego i szybkiego mycia od wewnątrz i na zewnątrz opryskiwaczy po środkach ochrony roślin, po każdorazowym zakończeniu pracy oraz przed postojem zimowym. Cleaner przystosowany jest także do czyszczenia pomieszczeń (stajnia, obora), cieplarń i maszyn rolniczych używając wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące. Zawiera składniki ulegające biologicznemu rozpadowi, charakteryzujące się wysoką aktywnością używane nawet w niewielkich ilościach. Są one całkowicie nieszkodliwe dla roślin.

  Doskonały efekt myjący uzyskiwany jest także w przypadku mycia opryskiwaczy po stosowaniu herbicydów z grupy sulfonylomoczników lub zawierających glifosat, gdy istnieje obawa oddziaływania resztek herbicydów na rośliny opryskiwane następczo niewłaściwie wymytym opryskiwaczem. Cleaner jest produktem przeznaczonym WYŁĄCZNIE w zastosowaniach związanych z rolnictwem polecanych i przebadanych przez producenta.