Neutralizator zapachów do klatek dla gryzoni o zapachu leśnym
  • Neutralizator zapachów do klatek dla gryzoni o zapachu leśnym

Neutralizator zapachów do klatek dla gryzoni o zapachu leśnym

12,67 zł brutto
(10,30 zł netto)
Jednostka
  • 250ML
Ilość
Skuteczny neutralizator : zapachów do klatek dla gryzoni o zapachu leśnym. Idealny do stosowania w klatkach małych zwierząt, takich jak: chomik, szczury, myszy, fretki, króliki, świnki morskiei inne małe gryzonie.

Wysokiej jakości produkt przeznaczony do usuwania nieprzyjemnych zapachów pochodzenia zwierzęcego. Produkt wyjątkowo skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy pojawiające się w klatce.
Oparty na bazie żelu krzemionkowego świetnie wchłania wilgoć.
Zastosowana kompozycja zapachowa pozostawia przyjemny aromat, nie wpływając na samopoczucie zwierząt. W pełni biodegradowalny.

Sposób użycia: posypać, w niewielkiej ilości spód klatki przed nasypaniem zwykłego podłoża. Rozsypać po całkowitym wysuszeniu podstawy / kuwety. Czynność powtarzać po każdym czyszczeniu i myciu kuwety.

Skuteczny neutralizator zapachów do klatek dla gryzoni o zapachu leśnym. Idealny do stosowania w klatkach małych zwierząt, takich jak: chomik, szczury, myszy, fretki, króliki, świnki morskie i inne małe gryzonie. Wysokiej jakości produkt przeznaczony do usuwania nieprzyjemnych zapachów pochodzenia zwierzęcego.

Produkt wyjątkowo skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy pojawiające się w klatce. Oparty na bazie żelu krzemionkowego świetnie wchłania wilgoć. Zastosowana kompozycja zapachowa pozostawia przyjemny aromat, nie wpływając na samopoczucie zwierząt. W pełni biodegradowalny.

Sposób użycia:

Produktem należy posypać, w niewielkiej ilości, spód klatki przed nasypaniem zwykłego podłoża. Rozsypać po całkowitym wysuszeniu podstawy / kuwety. Czynność powtarzać po każdym czyszczeniu i myciu kuwety.

hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: