Neutralizator zapachów do klatek dla gryzoni o zapachu leśnym
  • Neutralizator zapachów do klatek dla gryzoni o zapachu leśnym

  Neutralizator zapachów do klatek dla gryzoni o zapachu leśnym

  12,67 zł brutto
  (10,30 zł netto)
  Jednostka
  • 250ML
  Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie
  Skuteczny neutralizator : zapachów do klatek dla gryzoni o zapachu leśnym. Idealny do stosowania w klatkach małych zwierząt, takich jak: chomik, szczury, myszy, fretki, króliki, świnki morskiei inne małe gryzonie.

  Wysokiej jakości produkt przeznaczony do usuwania nieprzyjemnych zapachów pochodzenia zwierzęcego. Produkt wyjątkowo skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy pojawiające się w klatce.
  Oparty na bazie żelu krzemionkowego świetnie wchłania wilgoć.
  Zastosowana kompozycja zapachowa pozostawia przyjemny aromat, nie wpływając na samopoczucie zwierząt. W pełni biodegradowalny.

  Sposób użycia: posypać, w niewielkiej ilości spód klatki przed nasypaniem zwykłego podłoża. Rozsypać po całkowitym wysuszeniu podstawy / kuwety. Czynność powtarzać po każdym czyszczeniu i myciu kuwety.

  Skuteczny neutralizator zapachów do klatek dla gryzoni o zapachu leśnym. Idealny do stosowania w klatkach małych zwierząt, takich jak: chomik, szczury, myszy, fretki, króliki, świnki morskie i inne małe gryzonie. Wysokiej jakości produkt przeznaczony do usuwania nieprzyjemnych zapachów pochodzenia zwierzęcego.

  Produkt wyjątkowo skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy pojawiające się w klatce. Oparty na bazie żelu krzemionkowego świetnie wchłania wilgoć. Zastosowana kompozycja zapachowa pozostawia przyjemny aromat, nie wpływając na samopoczucie zwierząt. W pełni biodegradowalny.

  Sposób użycia:

  Produktem należy posypać, w niewielkiej ilości, spód klatki przed nasypaniem zwykłego podłoża. Rozsypać po całkowitym wysuszeniu podstawy / kuwety. Czynność powtarzać po każdym czyszczeniu i myciu kuwety.

  8 innych produktów w tej samej kategorii: