Żwirek bentonitowy dla kota Bazyl Lavender
  • Niedostępny
  • Żwirek bentonitowy dla kota Bazyl Lavender

Żwirek bentonitowy dla kota Bazyl Lavender

CELPAP
12,99 zł brutto
(10,56 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Żwirki Bazyl odznaczają się wyjątkowymi walorami użytkowymi i wizualnymi. Pochłaniają o 10-15% więcej wilgoci, niż najlepsze żwirki bentonitowe na rynku. Świetnie się zbrylają, doskonale neutralizują nieprzyjemne zapachy, nie pylą i są bardzo ekonomiczne.

Znakomicie się zbryla i tworzy zwarte, łatwe do usunięcia bryłki. Jest bardzo wydajny, przez długi czas pozwala utrzymać kuwetę w czystości. Żwirek Bazyl Universal jest wolny od pyłu i nie przykleja się do kocich łapek.
Bazyl Lavender : Żwirek dla kota z najwyższej jakości bentonitu (zawartość montmorylonitu powyżej 80%). Posiada jednorodną, drobną frakcję. Perfekcyjnie absorbuje wilgoć i nieprzyjemny zapach, pozostawiając świeży - lawendowy zapach. Znakomicie się zbryla i tworzy zwarte, łatwe do usunięcia bryłki. Jest bardzo wydajny, przez długi czas pozwala utrzymać kuwetę w czystości. Żwirek Bazyl Standard jest wolny od pyłu i nie przykleja się do kocich łapek. Skład: 100% naturalny żwirek bentonitowy. Frakcja: 2-5mm. Opakowanie: 5,3l.

8 innych produktów w tej samej kategorii: