Omnera LQM
  • Niedostępny
  • Omnera LQM

Omnera LQM

FMC
95,83 zł brutto
(88,73 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Omnera LQM to herbicyd w formie zawiesiny olejowej do rozcieńczania wodą (OD), stosowany nalistnie, przeznaczony do powschodowego zwalczania chwastów dwuliściennych.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Omnera LQM

Herbicyd w formie zawiesiny olejowej do rozcieńczania wodą (OD), stosowany nalistnie, przeznaczony do powschodowego zwalczania chwastów dwuliściennych. Herbicyd zawiera trzy substancje czynne o działaniu układowym. Tifensulfuron metylowy i metsulfuron metylowy pobierane są głównie przez liście, częściowo przez korzenie. W roślinie szybko przemieszczają się wstrzymując wzrost i rozwój chwastów. Fluroksypyr pobierany jest poprzez liście chwastów. Pierwsze objawy działania środka na chwasty są widoczne po upływie 2-3 dni. Zamieranie chwastów następuje po 7-21 dniach. Środek najefektywniej działa na chwasty w fazie 2-6 liści właściwych.

8 innych produktów w tej samej kategorii: