Actellic 20 FU
  • Brak w magazynie
  • Actellic 20 FU

Actellic 20 FU

70,82 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 68,81 zł
Ilość
Brak w magazynie
Actellic 20 FU Insektycyd o działaniu kontaktowym, żołądkowym i gazowym, w formie generatora dymu, przeznaczony do dezynsekcji pustych pomieszczeń magazynowych, silosów zbożowych i paszowych, w których występują szkodniki ziarna, nasion i ich przetworów.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Actellic 20 FU


Insektycyd o działaniu kontaktowym, żołądkowym i gazowym, w formie generatora dymu, przeznaczony do dezynsekcji pustych pomieszczeń magazynowych, silosów zbożowych i paszowych, w których występują szkodniki ziarna, nasion i ich przetworów.

Stosowanie:
Dezynsekcja pustych pomieszczeń magazynowych, silosów zbożowych i paszowych.

Szkodniki ziarna, nasion i ich przetworów:
wołek zbożowy, trojszyk ulec, spichrzel surynamski, kapturnik zbożowiec, omacnica spichrzanka, rozkruszek mączny.

Zalecana dawka: 1 świeca na 400-500 m3 pomieszczenia.

Maksymalna liczba zabiegów: 2 zabiegi w sezonie.

Odstęp między zabiegami: co najmniej 6 tygodni.
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: