Spray MAX na komary, kleszcze, meszki z Panthenolem
  • -20%
  • Spray MAX na komary, kleszcze, meszki z Panthenolem
  • Spray MAX na komary, kleszcze, meszki z Panthenolem

Spray MAX na komary, kleszcze, meszki z Panthenolem

VACO
Zniżka 20%
11,11 zł
8,89 zł brutto
9,03 zł
(7,22 zł netto)
Jednostka
  • 50ML
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
Spray MAX na komary, kleszcze, meszki z PanthenolemKompaktowy aerozol przeznaczony do odstraszania komarów, meszek, kleszczy. Preparat do MAXymalnej ochrony na kleszcze i komary zawiera DEET 30%, Citrodiol 0,1% formuła wzbogacona o olej z australijskiego eukaliptusa cytrynowego.

DEET nie może być stosowany u noworodków do 2 miesiąca życia i kobiet w ciąży, nie zaleca się jego stosowania u dzieci w wieku do 12 lat.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Spray MAX na komary, kleszcze, meszki z Panthenolem

Cechy charakterystyczne: - okres działania odstraszającego: 8 godzin (w celu zapewnienia ochrony przeciwko kleszczom przez dłuższy okres czasu, należy ponownie zastosować produkt po upływie 6 godzin od pierwszego zastosowania), - długotrwała bariera, produkt odporny na deszcz, - innowacyjne zamknięcie ON/OFF chroni przed przypadkowym użyciem przez dzieci, - do stosowania na ubrania, - zawiera PANTHENOL – idealny do wrażliwej i skłonnej do podrażnień skóry. Sposób użycia: - spryskiwać równomiernie ubranie (osłonięte części ciała) z odległości ok. 15-20 cm. - unikać bezpośredniego wdychania rozpylonego produktu lub rozpylania produktu na oczy. - zapewnić odpowiednią wentylację. Po zakończeniu aplikacji dokładnie umyć ręce.

8 innych produktów w tej samej kategorii: