Pułapka na mole kuchenne i ubraniowe
  • Niedostępny
  • Pułapka na mole kuchenne i ubraniowe

Pułapka na mole kuchenne i ubraniowe

VACO
12,03 zł brutto
(9,78 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Pułapka na mole kuchenne i ubraniowe Pułapka feromonowa o bardzo szerokim spektrum działania, zarówno na mole spożywcze jak i ubraniowe 2 w 1. Skutecznie odławia szkodniki - mole kuchenne i ubraniowe. Nie zawiera substancji niebezpiecznych, jest bezpieczna dla dzieci i zwierząt domowych.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Pułapka na mole kuchenne i ubraniowe

Skutecznie odławia szkodniki - mole kuchenne i ubraniowe. Nie zawiera substancji niebezpiecznych, jest bezpieczna dla dzieci i zwierząt domowych. Pułapka to produkt oparty na działaniu feromonu, który wabi mole zarówno spożywcze jak i ubraniowe. Stosowana przeciwko molom ubraniowym najlepiej jeśli jest umieszczona na wysokości 150-200cm od podłogi na zewnątrz, obok szafy. Przy zwalczaniu moli kuchennych, również umieszczamy ją na wysokości 150-200cm w pobliżu miejsc przechowywania żywności.

3 innych produktów w tej samej kategorii: