Karmnik - stacja deratyzacyjna na małe gryzonie
  • -20%
  • Karmnik - stacja deratyzacyjna na małe gryzonie

Karmnik - stacja deratyzacyjna na małe gryzonie

VACO
Zniżka 20%
13,57 zł
10,85 zł brutto
11,03 zł
(8,82 zł netto)
Jednostka
  • SZT
Ilość
Karmnik - stacja deratyzacyjna na małe gryzonie Mała stacja deratyzacyjna opracowana przez VACO to skuteczna i wytrzymała konstrukcja. Idealnie sprawdza się jako zabezpieczenie gospodarstw wiejskich, spichlerzy, spiżarni, magazynów, piwnic itp.

Przy projektowaniu urządzenia wykorzystano całą wiedzę zdobytą przez VACO podczas wieloletnich praktyk w zabezpieczaniu obiektów przemysłowych.

Mała stacja VACO to dyskretny sposób na zabezpieczenie przed infestacją małych gryzoni w warunkach domowych.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Karmnik - stacja deratyzacyjna na małe gryzonie

Zamykana na klucz, łatwa w utrzymaniu czystości, prosta w obsłudze. Najważniejszą z zalet małej stacji jest sama konstrukcja otworów które sprawiają, że gryzonie nie wyczuwają zagrożenia przez co zdecydowanie rośnie skuteczność działań deratyzacyjnych. Dopracowana konstrukcja stacji daje możliwość stosowania różnych typów zanęt: past, granulatów lub kostek. Wybór produktów VACO to bezkompromisowa jakość w walce z małymi gryzoniami. Technologia stworzona przez profesjonalistów w najlepszej cenie na polskim rynku. Zwalcza: myszy, nornice. Sposób użycia: zamontować do podłoża w miejscu występowania szkodników. Czas działania: całorocznie.

7 innych produktów w tej samej kategorii: