Snacol 03 GB
  • Niedostępny
  • Snacol 03 GB
  • Snacol 03 GB
  • Snacol 03 GB
  • Snacol 03 GB

Snacol 03 GB

BROS
29,86 zł brutto
(27,65 zł netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 29,86 zł
Ilość
Niedostępny
Snacol 03 GB to preparat na ślimaki Snacol 05 GB to środek ślimakobójczy w formie granulowanej przynęty do zwalczania ślimaków w roślinach ozdobnych w uprawie polowej i pod osłonami. Wabi ślimaki i jest chętnie przez nie zjadany.

Działa żołądkowo i kontaktowo. Zawiera gorzką substancję zapobiegającą przypadkowemu spożyciu.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Snacol 03 GB

STOSOWANIE ŚRODKA

Rośliny rolnicze: rzepak ozimy, pszenica ozima na ślimaki nagie np. pomrowiki, śliniki w rzepaku-po siewie do fazy 5 liścia (BBCH 15) w pszenicy-po siewie do fazy 4 liścia (BBCH14) Środek rozsypywać równomiernie na polu np. aplikatorem do granulowanych środków ochrony roślin. Maksymalna / zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 4 kg/ha. Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 3 razy Odstępy pomiędzy zabiegami: co najmniej 14 dni. Przed zastosowaniem na glebę gruboziarnistą, zalecane jest jej wyrównanie, aby granulat nie wniknął w szczeliny i pozostał łatwo dostępny dla ślimaków Najlepsze efekty zwalczania uzyskuje się stosując środek w godzinach popołudniowych lub wieczornych.

STOSOWANIE ŚRODKA

Funkia, aksamitka i inne rośliny ozdobne (w uprawie polowej i pod osłonami) na ślimaki nagie i oskorupione np. śliniki, wstężyki Termin stosowania: środek stosować po zauważeniu pierwszych szkód wyrządzonych przez ślimaki Środek rozsypywać równomiernie np. aplikatorem do granulowanych środków ochrony roślin na całej powierzchni gleby między roślinami i wzdłuż brzegów zagonów Nie posypywać roślin uprawnych Maksymalna / zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 0,4 kg/1000 m2 Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 3 razy Odstępy pomiędzy zabiegami: co najmniej 14 dni. Przed zastosowaniem na glebę gruboziarnistą, zalecane jest jej wyrównanie, aby granulat nie wniknął w szczeliny i pozostał łatwo dostępny dla ślimaków Najlepsze efekty zwalczania uzyskuje się stosując środek w godzinach popołudniowych lub wieczornych.

SKŁAD I WARUNKI BEZPIECZNEGO STOSOWANIA ŚRODKA:

Zawartość substancji czynnej: Metaldehyd (związek z grupy pochodnych aldehydu octowego):50g/kg (5%) EUH401 w celu uniknięcia zagrożeń dla zdrowia ludzi i środowiska postępować zgodnie z instrukcją użycia

1 inny produkt w tej samej kategorii: